بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس فرم / نمایندگی لباس فرم بیمارستانی باکیفیت درجه یک
لباس فرم بیمارستانی

نمایندگی لباس فرم بیمارستانی باکیفیت درجه یک

لباس فرم بیمارستانی

لباس فرم و لباس کار در بیمارستان:

درواقع یک بیمارستان با توجه به مسولیت ها و شرح وظایف کاری مختلفی که دارد از انواع لباس فرم و لباس کار برای پرسنل خود استفاده میکند. لباس فرم بیمارستانی از جمله مهمترین دغدغه مدیران بیمارستانها و درمانگاهها و آزمایشگاه های بزرگ است.طراحی ، برش و دوخت لباس پزشکی با پارچه های با کیفیت و خرج کار مناسب و در شأن شغل شریف پزشکی با قیمت مناسب تخصص ماست. لباس دکتری که از جمله زیر مجموعه های لباس فرم بیمارستانی نیباشد، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

این کیفیت بسته به نوع پارچه و خرج کاری است که در دوخت لباس پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از پارچه های موجود در بازار به دلیل فیک بودن از کیفیت لازم برخوردار نیستند. برای انتخاب پارچه مناسب باید به بعضی نکات توجه کرد.

لباس فرم بیمارستانی

انواع لباس های مورد استفاده در یک بیمارستان

  • لباس بیمار

  • لباس فرم پرسنل

  • لباس مخصوص اتاق عمل

  • لباس خدمات

  • لباس پزشکی

  • لباس بارداری

لباس فرم بیمارستانی

لباس بیمار:

برای لباس بیمار معمولا از پارچه های تترون و ترگال استفاده میشود برای بیماران آقا از رنگ آبی و برای بیمارهای خانم از رنگ صورتی استفاده میشود . همچنین گرماژ عمده برای پارچه بیمار از ۱۶۰، ۱۷۰، ۱۷۵، ۱۸۰ می باشد لباس بیمار هم به چند دسته تقسیم میشود مانند لباس کودک و لباس نوزادی و همچنین لباس بارداری که هرکدام فرم و پارچه مخصوص خودش را دارد که میتوانید برای دیدن مدلها به سایت مراجعه کنید.

لباس فرم پرسنل:

اصولا واحد های مانند پذیرش و واحد اداری یک بیمارستان از لباس فرم برای پرسنل خانم از مانتو فرم اداری و برای پرسنل آقا از پیراهن و شلوار استفاده میکنند.

لباس مخصوص اتاق عمل:

پارچه های بیمارستانی که عمدتا به رنگ های سبز و آبی می باشند از پنبه استفاده می شود و از مهم ترین ویژگیهای پارچه های بیمارستانی قابلیت استریل چندباره آنها می باشد. جراحان با رنگ های سبز و آبی می تواندد دید خود را نسبت به اشیاء قرمز همانند احشای خون آلود بالا ببرند و در نتیجه تمرکز بالایی داشته باشند و در کل رنگ و مدل لباس های استریل با غیر استریل باید باهم تفاوت داشت باشد.

لباس خدمات:

جنس پارچه باید در برابر مواد شوینده مخصوص مواد ضدعفونی کننده مقاوم باشد که معمولا نوعی کیفیت رنگرزی پارچه را ضد آب ژاول یا ضد آب ژاولی می نامند که به معنی ثابت بودن رنگ پارچه است.

لباس پزشکی:

روپوش های پزشکی معمولا یک تیکه مانند روپوش یا دو تیکه مانند روپوش و شلوار است که از جنس پلی استر یا پنبه هستند. از لحاظ جنس هم باید مقاوم و راحت باشد و به راحتی اتو شود.

لباس بارداری:

جنس پارچه لباس بارداری هم مانند لباس بیمار از تترون یا ترگال می باشد البته به فراخور حال بیمار و همچنین راحتی کادر درمانی برای درمان دوخت و برش این لباس مخصوصا در قسمت یقه لباس و حلقه آستین و دور کمر کمی آزادتر می باشد.

لباس فرم بیمارستانی

تولید لباس فرم بیمارستان ها و روپوش پزشکی در “اسفید”

تولید لباس‌ های فرم بیمارستان‌ ها و روپوش پزشکی در تولیدی اسفید عبارتند از لباس بیمار، لباس اتاق عمل، روپوش پزشکی و پرستاری و غیره لباس فرم بیمارستانی در پخش عمده پوشاک روز به این شکل این که مقاومت پارچه در برابر آب ژاول و مایع گندزدایی که جهت لباس های بیمارستانی الزامی می باشد مانتو و شلوار پرستاری بیشتر از رنگهای سفید،آبی،سبز می باشد. لباس هایی که در تولیدی لباس های بیمارستانی پوشاک اسفید تولید میشود شامل مانتو و شلوار پرستاری، روپوش و شلوار مردانه، لباس مریض، لباس اتاق عمل و غیره می باشد.

لباس فرم بیمارستانی

کیفیت لباس فرم بیمارستانی در تولیدی اسفید

گروه اسفید لباس های فرم بیمارستانی را با استفاده از بهترین نوع پارچه در بازار و با بهره گیری از بروزترین مدل های روز دنیا طراحی و تولید نموده و با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر تولیدی ها در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.برای سفارش یا مشاوره در سفارشات خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لباس فرم بیمارستانی

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خریدلباس فرم آقایان

مرکز خرید لباس فرم آقایان دربازار های داخلی

لباس فرم آقایان لباس فرم لباس فرم به لباس های متحد الشکلی گفته می شود …