بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش با کیفیت در کشور
مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش با کیفیت در کشور

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش: حفاظت و ایمنی در حین کار فنی اعم از برشکاری، جوشکاری، کار با برق و سایر کار ها امری مهم و ضروری می باشد. پس حتما باید در حین کار از تجهیزات ایمنی (PPE) مناسب و استاندارد استفاده شود. تاکید بر بهره گیری از تجهیرات ایمنی به این علت است که عدم رعایت آن منجبر به خطرات جبران ناپذیر، نقص عضو و حتی مرگ می شود.

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش

پس بیاییم با رعایت نکات ایمنی و بهره گیری از تجهیزات ایمنی مناسب در وهله ی اول به فکر سلامت خود باشیم، ایمنی محل کار خود را تضمین کنیم، مشکلات و خساراتی برای کارگران و محل کار ایجاد نکنیم و این که به فکر نزدیکان خود باشیم. یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت فردی (PPE)، بهره گیری از دستکش های متناسب با کار است. دستکش های ایمنی عموما چند نوع دسته بندی دارند که شامل دستکش های ضد برش، دستکش های چرمی، دستکش های کار با مواد شیمیایی، دستکش های لاستیکی و دستکش های نخی هستند.

دستکش ایمنی چیست؟

همان طور که گفتیم استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی برای کار بسیار مهم می باشد و بیشترین اولویت را دارد. یکی از بخش های بدن که باید همیشه مورد توجه باشد و ایمنی آن در کار، حفظ شود، دست‌ ها هستند. دقیقا بیشترین کار را دست‌ها انجام می‌ دهند و گاهی امکان دارد که حادثه‌ ای در محیط کار برای دست‌ها رخ دهد که قابل جبران و بازگشت نباشد. پس در اینجا اهمیت دستکش ایمنی واضح می باشد. در حرفه‌ هایی مثل آتش نشانی، محیط های شیمیای، کارگاه‌ های صنعتی که دارای دستگا‌ه‌ های فرز و مته و جوشکاری می باشند و… بهره گیری از دستکش ایمنی بسیار مهم می باشد.

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش

دستکش ایمنی ضد برش

این دستکش ها از بخش های بیرونی تشکیل شده است که مانند زنجیر‌های ریز به هم پیوسته است. این دستکش به ویژه مناسب افراد در کشتارگاه‌ ها و قصابی‌ ها هستند. کسانی که می بایست شیشه جا به جا کنند نیز از این دستکش‌ ها استفاده می‌ نمایند. دستکش های ضد برش همانطور که از اسمشان مشخص می باشد، مختص برشکاری و وسیله ای برای مقابله با آسیب های غیر قابل پیش بینی در عملیات برشکاری است.

دستکش های ضد برش، مختص جلوگیری از آسیب در مقابل برشکاری چوب، فلز و سایر اجسامی که قابل برش هستند می باشد. دستکش ضد برش، محصولی مقاوم و با کیفیت دارای استاندارد روز دنیا بازار هدف خود را مشخص کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. دستکش ضد برش موجود در تولیدی اسفیدکار، محصولی نرم، سبک و انعطاف پذیر می باشد و نیز قابلیت مقابله با پارگی و خوردگی و ضد سایشی دارد.

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش

کاربرد دستکش های ایمنی ضد برش

  • مناسب جهت بسته بندی
  • مناسب برای جابجایی مواد
  • مناسب جهت امور باغبانی
  • مناسب برای مونتاژ قطعات کوچک
  • مناسب برای کار های دستی دقیق
  • مناسب جهت کار با سیم های مسی
  • مناسب جهت کارهای تعمیراتی و ساختمانی
  • مناسب برای کار در محیط هایی با تراکم گرد و بار

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش با کیفیت در کشور

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش: عمده کاربران دستکش های ضد برش، مشاغل نجاری، تراش کاری، برش سنگ و مشاغل مشابه است. این دستکش ها را می توان از موادی نظیر چرم، لاتکس و کتان ساخت دستکش های ضد برش باید علاوه بر خواص ضد برشی و سوراخ شدگی، از چسبندگی خوبی برخوردار باشند.

گروه اسفیدکار انواع دستکش ایمنی با بهترین برند های موجود در کشور با قیمت مناسب نسبت به سایر فروشگاه ها به فروش می رساند. گروه ما به عنوان مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش با کیفیت در کشور نیز می باشد و در این زمینه دارای چندین سال سابقه است. برای خرید عمده انواع دستکش ایمنی با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش دستکش ایمنی ضد برش
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …