بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / مرکز فروش پارچه نومکس ضد حریق در کشور
مرکز فروش پارچه نومکس

مرکز فروش پارچه نومکس ضد حریق در کشور

مرکز فروش پارچه نومکس: نومکس نام تجاری یک نوع پارچه از نوع نسوز، ضد حرارت و ضد شعله ی ساخته شده توسط شرکت دوپانت می باشد. به لحاظ فنی پارچه نومکس ترکیبی از پلیمر پلی آمید آروماتیک است. همانند کولار، پارچه نومکس بسیار مقاوم و بسیار سبک می باشد و در صنایع هوافضا کاربردهای زیادی دارد از جمله بهره گیری در مقاوم سازی تیغه های بال های هلیکوپتر یا در باله های دم هواپیما.

مرکز فروش پارچه نومکس

پارچه نومکس در مقابل حرارت مستقیم جمع شدگی بسیار کمی از خود دارد. پارچه نومکس کاربردهای زیادی از قبیل ساخت لباس، دستکش های محافظ، لباس ایمنی (لباس های ایمنی چند لایه و شلوار)، بالاکلاوا، شلوار، زیرپوش ضد ذوب.

چرا پارچه نومکس ضد آتش است ؟

نقطه ذوب پارچه نومکس ۳۷۰ درجه سانتی گراد، درجه حرارتی که پارچه به اتو می چسبد ۳۰۰ درجه سانتی گراد می باشد از این رو مقاومت حرارتی آن بسیار بالا می باشد و نیز مقاومت شیمیایی آن نیز بسیار بالاس (در این مورد نخ تفلون تنها الیافی است که از نومکس بهتر است) و اسیدها و قلیایی ها هیچ گونه اثری روی آن نمیگذارندو

خصوصیات پارچه نومکس

مرکز فروش پارچه نومکس: دو ویژگی فوق العاده نومکس آن را بهترین گزینه برای بهره گیری در لباس‌های کار ضد حریق کرده است، اگر چه ممکن وقتی شعله‌ ی آتش به صورت مستقیم به سمت آن بگیرید بسوزد ولی به محض اینکه شعله آتش را خاموش می‌ کنید آتش پارچه خاموش شده و منبع آتش گسترش پیدا نخواهد کرد، به عبارت دیگر پارچه نومکس ذاتا ضد آتش می باشد و اگر هر هر چقدر پارچه نومکس ضخیم‌ تر باشد امکان آتش گرفتن آن به مراتب کمتر و کمتر خواهد شد به این معنا که زمان می‌ برد تا آتش به کل لباسی از جنس پارچه نومکس سرایت کند.

مرکز فروش پارچه نومکس

در هنگام ثبت اختراع نومکس پنج نمونه پارچه مورد آزمایش قرار گرفتند پارچه‌هایی که از جنس پنبه ضد حریق و کتان نسوز بودند در زمان کمتر از ۲ ثانیه سوختند و به مدت ۱۳ تا ۴۳۰ ثانیه این آتش ادامه داشت ولی پارچه‌هایی که از جنس نومکس بودند خیلی آهسته‌ تر (به مدت ۴ ثانیه) مشتعل شدن و در ثانیه ۵ به محض خاموش شدن شعله، آتش نیز خاموش شد.

ویژگی‌های نومکس چیست:

  • مقاومت خوب در برابر سایش
  • مقاومت خوب در برابر حلال‌های آلی
  • نارسانا
  • هیچ نقطه ذوبی ندارد، تخریب از ۵۰۰ درجه سانتی گراد شروع می‌شود
  • اشتعال پذیری کم
  • یکپارچگی خوب پارچه در دماهای بالا
  • حساس به اسیدهای آلی و نمک
  • حساس به پرتو فرابنفش

کاربردهای نومکس

امروزه پارچه نومکس مرغوب به عنوان یک مانع آتش و گرما می باشد. به استثنا اینکه راننده‌ های ماشین‌ های مسابقه‌ ای از آن استفاده می‌ کنند، فضانوردان، آتشنشانان و پرسنل نظامی نیز از آن استفاده می‌ کنند. در حالت ورق نومکس ضد آتش کاربردهای زیادی در ماشین دارد از جمله شلنگ‌ های حرارت بالا یا در شمع موتور ماشین.

ولی نومکس فقط جهت ساختن لباس‌های ایمنی و ضد آتش مفید است، به خاطر ساختار مولکولی نومکس می‌ توان برای عایق کاری تجهیزات الکتریکی، موتورها و ژنراتورها و ترانسفورماتور استفاده نمود. مانند کولار، نومکس بسیار مقاوم و بسیار سبک می باشد و در صنایع هوافضا کاربردهای زیادی دارد از جمله استفاده در مقاوم سازی تیغه‌ های بال‌ های هلیکوپتر یا در باله‌ های دم هواپیما.

مرکز فروش پارچه نومکس

علاوه بر کاربرد پارچه نومکس در میان شاغلان آتش نشانی، در میان خلبان های نظامی و خدمه های وسیله های نقلیه، کارگران معادن و کارگران راه آهن، رانندگان مسابقه خودرو و همچنین کار گران صنعتی که بسیار در معرض خطر برق گرفتی و آتش سوزی قرار دارند، بسیار پرکاربرد و قابل استفاده می باشد.

مرکز فروش پارچه نومکس ضد حریق در کشور

مرکز فروش پارچه نومکس: از اصلی ترین کاربردهای دیگر پارچه نومکس می‌ توان در بهره گیری به عنوان کیسه‌ های فیلتر صنعتی اشاره کرد، کیسه نومکس کیسه‌ای با فیلتراسیون گرد و غبار با درجه حرارت بالا می باشد که کاربرد عمده این نوع فیلترها سیستم‌های غبارگیر با سایندگی بسیار بالا، کوره‌های کوپل و… کاربردهای شیمیایی با دمای بالا است. تولیدی اسفید، پارچه نومکس را به صورت تک و عمده در سراسر کشور به فروش میرساند و در کم ترین زمان ممکن با بالا ترین کیفیت ارائه می نماید. جهت خرید پارچه نومکس ضد حریق در سراسر کشور با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

مرکز فروش پارچه نومکس
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …