بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس آشپزی / مرکز فروش لباس آشپزی زنانه با طرح و رنگ متنوع عالی
مرکز فروش لباس آشپزی

مرکز فروش لباس آشپزی زنانه با طرح و رنگ متنوع عالی

مرکز فروش لباس آشپزی: آشپز با بهره گیری از روش های زیاد و گوناگون آشپزی، غذا ها را حاضر می کند. در آشپز خانه های بزرگ تر یا رستوران ها، بطور معمول گروهی از آشپز ها کار می کنند و یک سرآشپز بر کار آن ها نظارت دارد. خرید لباس آشپزی نیز توسط نظاره گر رستوران یا هر محل دیگر برای آشپز و سر آشپز ضروری می باشد. سرآشپز کلیه کار های آشپزی را مدیریت خواهد کرد.

مرکز فروش لباس آشپزی

تا حد امکان سعی نمایید که رنگ بندی لباس های آشپزی پرسنل خود را متناسب با رنگ بندی که در محیط کار خود وجود دارد انتخاب کنید و یا رنگ لباس ها را به گونه ای انتخاب کنید تا زمانی که یک مشتری وارد رستوران شما یا تالار شما شد یک همبستگی و هماهنگی در پرسنل شما ببیند و حس کند که این امر می تواند سبب جذب و جلب رضایت مشتری های بیش تر برای خود شما می شود.

لباس آشپزی زنانه

مرکز فروش لباس آشپزی: در یک آشپزخانه هم آشپزهای خانم و هم آشپز های آقا، تمامی در کنار هم مشغول به انجام وظایف خود هستند. این افراد حتما می بایست یک پوشش مناسب در زمان کار به تن داشته باشند. لباس آشپزی زنانه یکی از لباس های فرم و مناسب خانم ها در اماکن رستورانی و غذا خوری ها است که با دوختی بی نظیر توجه هر متقاضی را به خود جلب می کند. همچنین به علت سخت پسندی و ظرافت زیاد در انتخاب، ما با کادری مجرب و با سابقه در تلاش می باشیم تا تمام نیاز های شما حتی مدل های پیشنهادی خودتان را برای شما تولید و تامین نماییم.

لباس آشپزی باید دارای چه ویژگی هایی باشد:

 • از پارچه ای با جنس بسیار خوبی تهیه شده باشد.
 • استحکام و مقاومت بالایی در برابر شسته شدن در دفعات مکرر نیز داشته باشد.
 • سایز بندی متفاوتی داشته باشد.
 • زیاد تنگ و زیاد گشاد نباشد.
 • در هوای گرم آشپزخانه آشپز را خنک نگه دارد.
 • دوختی زیبا و شیک داشته باشد.
مرکز فروش لباس آشپزی

فروش مستقیم لباس آشپزی زنانه با طرح و رنگ متنوع

فروش مستقیم لباس آشپزی زنانه با داشتن بیش از ده ویژگی مثبت در جهت دوخت عالی آماده ارائه به دست مصرف کنندگان محترم می باشد. لباس آشپزی زنانه در تولیدی اسفیدکار یکی از بهترین محصولات این برند می باشد که در حقیقت برای تولید همچنین محصول با کیفیتی به خود می بالد. برند اسفیدکار از ابتدای کار خود تا کنون در تلاش بوده رضایت قلبی تمام مشتریان خود را جلب نماید. رضایت مشتریان و حتی در عوض سود کم برای خود شرکت از اصلی ترین هدف های ما می باشد.

لباس های آشپزی زنانه باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • مدل های زیبا و چشم گیر داشته باشد.
 • دوخت ظریف و پنهان را دارا باشد.
 • از جیب های جا دار و متعدد تشکیل شده باشد.
 • در برابر اتوکشی برای ضد عفونی مقاوم باشد.
 • در برابر حرکت زیاد و فعالیت زیاد زود چروک نشود.

مرکز فروش پوشاک آشپزی با طرح و رنگ متنوع عالی

این مرکز دارای چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع لباس آشپزی، محصولات آشپزی و لباس های رستوران می بباشد. لباس های آشپزی در انواع و طرح های مختلفی تولید و به بازار های کشور ارائه می شود. این لباس ها برای شغل های زیادی که در رستوران هستند موجود است. اگر تمایل به خرید اینترنتی هرگونه لباس آشپزی هستید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. گروه ما با کسب تجارب ویژه ای در چندین سال تلاش پی در پی توانست بهترین و با کیفیت ترین لباس ها را تولید و به مرحله توزیع برساند.

مرکز فروش لباس آشپزی

فروش انواع آشپزی لباس آشپزی زنانه

فروش انواع البسه آشپزی با بالاترین کیفیت پارچه و مرغوب ترین دوخت ها آماده ارسال به دست شما خریداران محترم می باشد. بهره گیری از البسه آشپزی بهترین و بزرگترین قدم در حفظ و رعایت بهداشت خواهد بود. پوشاک آشپزی از انواع و اقسام پوشاک متعدد تشکیل شده است که خیلی از آن ها یک بار مصرف بوده و بسیاری از آن ها نیز چند بار مصرف اما با دوام در مقابل شست و شو هستند.

مرکز فروش لباس آشپزی زنانه با طرح و رنگ متنوع عالی

مرکز فروش لباس آشپزی: تولیدی ما با چندین سال سابقه تلاش پی در پی و متوالی آمادگی خود را اعلام می کند تا هر گونه نیازی که دارید را بر طرف نماید و حامی شما برای رسیدن به خواسته هایتان می باشد. خانم ها اصلی ترین نقش در پیش برد کار های مرتبط با خوراک و غذا دارند که می بایست به آن ها اهمیت خاص داده شود چرا که هر مشتری با ورود به رستوران در اولین نگاه ظاهر مرتب و زیبا آن ها را می بینند. از این رو ظاهر خانم ها اهمیت خاصی دارد. با ما همراه باشید تا زیبا ترین لباس ها را برای پرسنل خود به ارمغان بیاورید. جهت سفارش لباس آشپزی زنانه با طرح و رنگ متنوع عالی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش لباس آشپزی
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار آشپزی و رستورانی با قیمت مناسب

برای خرید لباس کار آشپزی می بایست به طرح آن توجه کرد، زیرا با طرح مناسب و ست کردن آن با آشپزخانه می توان توجه بیشتری را به خود جلب کرد. مشتریان زیادی به دنبال خ