بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / مرکز خرید لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن
مرکز خرید لباس کار

مرکز خرید لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن

مرکز خرید لباس کار: آتش نشانی از جمله شغل های سخت و زیان آور می باشد، آتش نشانان افرادی سخت کوش و فداکار بوده که گاهی برای نجات جان دیگران جان خود را به خطر می اندازند. در صورتی که افراد توانایی مقابله با حریق را نداشته باشند و نیاز به نیروهای با مهارت و متخصص در این زمینه باشد، آتش نشانان وارد عمل شده و عملیات اطفاء را آغاز می کنند. همان گونه که بیان شد وظیفه آتش نشانان تنها شامل خاموش کردن آتش نمی شود و نیاز به تجهیزات و لوازم ایمنی دارند تا بتوانند هم وظیفه خود را به درستی انجام دهند و هم در حین کار دچار آسیب نشوند.

مرکز خرید لباس کار

لباس کار آتش نشانی باید چه خصوصیلتی داشته باشد؟

لباس آتش نشانان می بایست انعطاف پذیر، ضد آب، ضد آتش و مقاوم باشد. با توجه به مقاومت این لباس در مقابل حرارت، تا حدودی می تواند از بدن آتش نشانان در برابر شعله و حرارت تابشی شعله محافظت نماید. آتشنشانان علاوه بر خطر آتش سوزی در معرض خطرهایی چون مواد شیمیایی، سطح لیز، گازهای سمی، اشیاء برنده، سقوط اجسام و … قرار دارند. از این رو با دقت به عملیات مختلف لباس های آتش نشانان در عملیات گوناگون متفاوت می باشد.

جنس لباس کار آتش نشانی

بطور کلی و به عنوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex ساخته می شود . این پارچه که محصول یک شرکت چینی است مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش داشته و ضمنا بسیار نرم و مناسب می باشد . این پارچه به دلیلی در اختیار کشورهایی کمی می باشد و تولیدکنندگان داخلی ما به این پارچه خاص و باکیفیت دسترسی ندارند .

لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن، از پارچه ۱۰۰ درصد کتان و بدون مواد پلی استری تولید شده است. این پارچه ضخامتی حدود ۱ میلیمتری دارد و دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت دارد. کت و شلوار هر دو چند لایه و بسیار مقاوم می باشند.

مرکز خرید لباس کار

لایه های لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن

لباس آتش نشانی فایرمن از سه لایه تولید می شود:

  • لایه اول: که همان لایه خارجی می باشد از پارچه صد در صد کتان و بدون هیچگونه مواد مصنوعی و پلی استری تولید شده است. مواد پلی استری و شیمیایی در مقابل حرارت بسیار ضعیف و ناتوان بوده و خیلی زود آتش می گیرند . لذا در ساخت لباس های ضد حرارت هرگز از پارچه های دارای مواد پلی استری استفاده نمی کنند.
  • لایه دوم: از نوعی پارچه فومی تولید شده است که ضد آب بوده و از ورود مایعات و رطوبت به داخل لایه های درونی این محصول جلوگیری می کند .
  • لایه سوم : را ضد حرارت و از پشم شیشه تهیه کرده اند که مانع از رسیدن حرارت بالا به بدن آتش نشان می شود.

مشخصات فنی لباس کار آتش نشانی فایرمن

مرکز خرید لباس کار: امروزه طبق استانداردهای جهانی تولید لباس آتش نشانی، روی لباس کار آتش نشانی فایرمن، نوارهای شبرنگ موجود می باشد. این موضوع برای دید بهتر در مکانهای تاریک و پر از دود صورت می گیرد. بر روی آستینهای کت در قسمتهای مچ دست و بازو ، دو ردیف شبرنگ با ضخامت ۵ سانتمیتر تعبیه شده است. بر روی کمر و سینه دو ردیف افقی و همچنین سه ردیف عمودی در سمت راست و چپ و وسط روی کاور زیپ، سه ردیف شبرنگ بصورت عمودی کار شده است. شبرنگ های بکار رفته در این محصول همگی دارای مقاومت حرارتی تا میزان ۳۶۰ درجه سانتیگراد برای مدت زمان ۱۵ ثانیه می باشند.

مرکز خرید لباس کار

مرکز خرید لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن

مرکز خرید لباس کار: امروزه خرید از فروشگاه های آنلاین بسیار ساده و آسان می باشد. شما با فشار دادن تنها چند کلیک می توانید لباس کارتان را دم در منزل تحویل بگیرید. این فروشگاه ها در هر ساعت از شبانه روز که خواسته باشید در دسترس می باشند. همچنین تولیدی ما لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن را با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها عرضه می کند. جهت خرید لباس کار آتش نشانی سه لایه فایرمن با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید لباس کار
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …