بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / مرکز خرید دستکش ایمنی با قیمت مناسب
دستکش ایمنی

مرکز خرید دستکش ایمنی با قیمت مناسب

دستکش ایمنی

اهمیت دستکش ایمنی

استفاده از دستکش ایمنی در هنگام انجام کار دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. طبق بروز ترین آمار بیش از۶۰% حوادث ناشی در حین کار مربوط به استفاده نکردن از دستکش ایمنی می باشد. دستکش ایمنی انواع بسیار مختلفی دارد که هر کدام در جهت فعالیتی خاص تولید و ارائه می شود. دست ها و انگشتان از مهم ترین اعضای کمکی بدن می باشد که درهنگام مواجهه با خطرات ناشی از برق گرفتگی،تماس با مواد شیمیایی،پارگی و بریدگی،خراش،سوختگی،سوراخ شدن، برخورد با مواد بیولوژیکی و نیز در برابر دما های خیلی بالا، برای حفاظت و نگهداری از آنها باید از دستکش ایمنی مناسب استفاده شود.

دستکش ایمنی

نحوه ی انتخاب دستکش ایمنی مناسب

شما به جه شکلی می توانید بهترین دستکش را انتخاب کنید که سازگار با فعالیت کاری خاص شما باشد؟ انتخاب بهترین دستکش بالاتر از انتخاب سایز مناسب است و شما باید دستکشی را انتخاب کنید که ایمنی بیشتری را برایتان به به وجود آورد. دستکش در صنایع مختلف باید بر اساس مواد یا ابزاری که قرار است با آن ها در تماس باشد و خطر هایی که این ابزار و مواد می توانند به وجود آورند انتخاب شود. البته دستکش ایمنی باید مربوط به عملیات مورد نظر شما باشد و سرعت عمل در کار برای شما کاهش ندهد.

در حقیقت دستکش ایده آلی که از شما در مقابل مواد شیمیایی و ابزارآلات مختلف و نیز حرارت بالا محافظت کندو بسیار راحت و انعطاف پذیر باشد، به طور قطع وجود ندارد. دستکش ها فقط می توانند شدت آسیب را تا حد مناسبی کاهش دهند. به این صورت نیست که شما فرض کنید با همراه داشتن دستکش محافظ می توانید به آسانی با ابزار، دستگاه ها و مواد شیمیایی تماس برقرار کنید و آسیبی نبینید.

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی مناسب

پیش از انتخاب دستکش مناسب، باید محیطی که در آن کار می کنید و قرار است در آن محل از دستکش استفاده کنید هم در نظر بگیرید.احتمالا در بخش مواد شیمیایی، مشکل ترین انتخاب تشخیص حلال، ماده شیمیایی یا محلولی است که فرد نهایی با آن کار می کند، زیرا این ماده در صنایع متفاوت با یکدیگر فرق می کنند. ممکن است یک دستکش ایمنی برای کار در صنعت شیمیایی خاصی مناسب باشد و برای صنعت دیگر نامناسب باشد.در صنعت کار با مواد شیمیایی دستکش های ایمنی مختلفی وجود دارند و هریک از آن ها ویژگی ها و قابلیت های خاصی دارند که برای کار با بعضی مواد شیمیایی خوب است.بیشتر تولید کننده های دستکش ایمنی برای صنایع شیمیایی کاتالوگ هایی را برای دستکش ها تهیه می کنند.

دستکش ایمنی

دستکش های ایمنی صنعتی مواد شیمیایی

بعد ازاینکه نوع مواد شیمیایی که با آن ها سر و کار دارید را مشخص کردید، می بایست در میان انواع دستکش ها جستوجو کنید و جنس یا پلیمر آن دستکش ایمنی که زیادترین هماهنگی را دارد انتخاب کنید. دستکش های مختلف فقط در نوع مواد محافظتی متفاوت نیستند، بلکه این اختلاف در جنس و بافت خود دستکش، انعطاف پذیری و ضخامت نیز وجود دارد.وقتی که نوبت به انتخاب دستکش صنعتی می رسد، به این صورت نیست که یک دستکش برای همه ی موقعیت ها و فعالیت ها قابل استفاده باشد. دو فاکتور اساسی در هنگام انتخاب دستکش وجود دارد؛ نفوذ و دگرگونی.

دستکش ایمنی

انواع دستکش ایمنی کار

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید نوع کاربرد دستکش ایمنی کار است که سبب می شود دستکش ایمنی انواع متفاوتی داشته باشند، انواع دستکش ایمنی کار یا دستکش صنعتی می تواند به صورت زیر باشد:

  • دستکش  لاستیکی

  • دستکش زنجیری

  • دستکش ژله ای

  • دستکش خالدار

  • دستکش عایق برق

  • دستکش های پارچه ای آستردار

  • و…

دستکش ایمنی

دستکش جوشکاری

جوشکاری حاوی دستورت بسیار زیادی است که رعایت آن ها برای حفظ سلامتی شما بسیار ضروری است. سوختگی ها متداول ترین آسیب و خطری است که به علت وجود جرقه ها و مواد مذاب در جوشکاری، فرد را تهدید می کند. در صورتی که این مواد مذاب و جرقه های ناشی از مدل های مختلف جوشکاری بر روی پوست شما بریزد، ممکن است سوختگی های شدیدی را به وجود آورد. باید یک سری ویژگی ها را در جوشکاری رعایت کنید تا آسیب ها به حداقل برسند. طبق جدیدترین آمار بیش از ۲۵ درصد از حوادث جوشکاری شامل آسیب به دست و انگشتان است.

دستکش ایمنی

دستکش های ایمنی تولیدی “اسفید” :

سفارش انواع دستکش های ایمنی را در مجموعه تولیدی لباس کار “اسفید”تجربه کنید.گروه ما با بهره گیری از مشاوران مجرب سعی دارد بهترین مشاوره  در سفارش انواع دستکش های ایمنی را به شما بدهد.گروه“اسفید”ارائه کننده انواع دستکش های ایمنی را با مناسب ترین قیمت به شکل عمده و با قیمت ارزان هم به خریداران در سراسر کشور ارسال می کند.

دستکش ایمنی

 

 

 

 

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …