بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس فرم / مرکز خرید لباس فرم آقایان دربازار های داخلی
مرکز خریدلباس فرم آقایان

مرکز خرید لباس فرم آقایان دربازار های داخلی

لباس فرم آقایان

لباس فرم

لباس فرم به لباس های متحد الشکلی گفته می شود که به یک منظور مشخص توسط یک گروه پوشیده میشوند ، لباس های فرم مدارس ، یونیفرم های اداری و صنعتی ، و حتی لباس های فرم نظامی مثال هایی برای این نوع لباس پوشیدن هستند . ما در این نوشته ۴۵ مدل لباس فرم برای آقایان شامل محیط های اداری ، صنعتی ، فنی و خدماتی گرد آوری کرده ایم که در ادامه تقدیم حضور شما خواهد شد .

لباس فرم آقایان

 

 

لباس فرم مردانه

لباس فرم آقایان چیست؟ از این نوع لباس در چه جاهایی استفاده می شود؟ امروزه هر شرکت و سازمانی برای کارمندان خود نوع خاصی از لباس تعریف می کند که به آن لباس فرم می گویند و یکی از قوانین آن ها پوشیدن این لباس در حین کار می باشد. حال با توجه به این که کارمندان زن یا مرد باشند لباس کار از این لحاظ با هم متفاوت هستند. لباس های فرم برای هر شرکت مخصوص همان نهاد بوده و برای همه کارمندان مشابه هم می باشد. در کشور ما نیز نهاد ها و سازمان های متفاوت برای کارمندان خود فرم خاص و مشابهی را تهیه می کنند.

لباس فرم آقایان

 

 

مشخصات یک لباس کار یا لباس فرم مناسب:

  1. جنس مقاوم

  2. رنگ و طرح زیبا

  3. چرک تاب با قابلیت شست و شوی مداوم

  4. انعطاف و تهویه مناسب

  5. متناسب با فصل و محل کار

لباس فرم آقایان

 

۱-جنس مقاوم :

قرار نیست این لباس ها در مجالس مورد استفاده قرار بگیرد بلکه قراراست در محیط های کاری بعضا سخت به صورت مداوم پوشیده باشد پس در درجه اول باید جنس مقاوم و محکمی داشته باشند.

۲- رنگ و طرح زیبا:

شاید کمی غیر ضروری به نظر برسد ولی استفاده از یک طرح شیک و رنگ بندی زیبا برای محیط کار باعث افزایش روحیه و نشاط و اعتماد به نفس کارکنان خواهد شد.

۳- چرک تاب با قابلیت شست و شوی مداوم

از آنجایی که معمولا در محیط کار ما با انواع مختلفی از آلودگی ها سر و کار داریم بهتر است از لباس هایی که چرک تاب هستند استفاده کنیم تا کمتر کثیفی و آلودگی را نشان دهد همینطور جنس و رنگ لباس باید نسبت به شست و شوی مداوم مقاوم باشد در غیر این صورت خیلی زود ریخت می افتد و خراب میشود.

۴-انعطاف و تهویه مناسب :

لباس کار باید راحت باشد و با توجه انعطاف بالا باید به شما اجازه بدهد راحت کار خود را انجام بدهید به زبان ساده دست و پا گیر نباشد . به علاوه باید جنسی داشته باشد که تهیویه به راحتی انجام بگیرد تا در اثر انجام فعالیت های بدنی بالا خیس عرق نشوید .

۵-متناسب با فصل و محل کار

لباس کار یا لباس فرم باید با توجه به آب و هوای غالب اقلیمی که در آن مشغول کار و زندگی هستند انتخاب شود و بسته به فصل گرم و یا سرد ممکن است شما نیاز به دو دست لباس مشابه از نظر طرح و رنگ و متفاوت از نظر جنس داشته باشید.

لباس فرم آقایان

مزیت های استفاده از لباس فرم برای آقایان

  • راحتی در کار
  • نظم در بین کارمندان
  • تأثیر روی مشترکین
  • تمایز کارمندان
  • راحتی در انجام امور

استفاده از لباس فرم علاوه بر موارد بالا می تواند وفادارای کارمندان به سازمان را بالا ببرد.

خرید لباس فرم مردانه در بازار های داخلی

گروه تولیدی “اسفید”برای اینکه یک راهنما خرید لباس فرم خوبی برای شما باشد می تواند این نوع لباس را در جنس مردانه تهیه نماید. اسفید شرکتی معتبر در زمینه تولید انواع کت و شلوارهای فرم مردانه جهت استفاده در مشاغل گوناگون می باشد. بالاترین کیفیت دوخت لباس ها را برای این برند از نزدیک می توانید ببینید. لباس فرم اسفید را می توانید در فروشگاه های معتبر خریداری کنید. این لباس فرم آقایان را از بهترین نوع پارچه های ایرانی و داخلی تولید می کنند.

 

لباس فرم آقایان

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

لباس فرم بیمارستانی

نمایندگی لباس فرم بیمارستانی باکیفیت درجه یک

لباس فرم بیمارستانی لباس فرم و لباس کار در بیمارستان: درواقع یک بیمارستان با توجه …