بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / لباس کار ایران خودرویی | عرضه آن به صورت عمده
لباس کار ایران خودرویی

لباس کار ایران خودرویی | عرضه آن به صورت عمده

لباس کار ایران خودرویی: لباس کار ایران خودرویی جهت کار در کارخانجات تولید خودرو در بخش تولید کاربرد فراوانی دارد. این لباس بخاطر سبک وزن بودن و درصد نخی که دارد از عرق کردن کارگران خط تولید جلوگیری خواهد کرد. وزن سبک لباس سبب تحرک بیشتر در حین کار می شود. این مدل لباس کار  یکی از قدیمی ترین فرم های لباس کار در ایران است که در بازار لباس کار مصارف زیادی دارد و یکی از مدل های مقرون به صرفه برای خط تولید می باشد. لباس کار ایران خودرو یکی از اولین طرح های لباس کار می باشد که در فروشگاه طراحان دوخت، طراحی و دوخته شده است.

لباس کار ایران خودرویی

لباس کار ایران خودرو

ازجمله محصولات پر کاربرد و پرفروش لباس کار و تجهیزات ایمنی یک دو سه سازه هستند که مورد نیاز تمامی فعالیت های فنی و مهندسی می باشد. انتخاب البسه کار مناسب به عوامل گوناگونی نظیر نوع خطرات موجود، نوع کار و شرایط محیطی کارگاه بستگی دارد که در هر مورد لازم می باشد که جنس و نوع لباس طوری انتخاب شود که امکان بروز عوامل زیان آور محیطی به بدن از طریق آن ها به حداقل ممکن برسد. لباس کار و لباس فرم از جمله ملزوماتی می باشد که در ابتدای شروع پروژه های ساختمانی، به منظور یکسان سازی پوشش کارکنان و نظم بخشیدن به محیط کارگاه، مورد توجه قرار می گیرد.

لباس کار مدل ایران خودرو از محصولات پرفروش می باشد که از جنس آن ها از پارچه های کج راه می باشد که در برابر نفوذ آب، روغن و مواد نفتی بسیار مقاوم است. این محصول به شکل کاپشن شلوار ایمنی یکسره است که تمام بدن کاربر را پوشانده و ایمنی کامل کاربر را تامین و کاربر را در مقابل هر گونه خطر احتمالی محافظت میکند. همچنین دارای کمر کشی می باشد که با دقت به سایز کاربر قابل تغییر می باشد. این محصول علاوه بر استفاده در صنایع خودروسازی جهت استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان نیز مناسب می باشد.

لباس کار ایران خودرویی

ویژگیهای لباس کار ایران خودرو:

  •  استفاده از مرغوب ترین پارچه و مواد اولیه.
  •  استفاده از طرحهای انحصاریو خلاقانه.
  • در نظر گرفتن حداکثر استانداردها.
  • استفاده از الگوهای خاص و علمی.
  • دوخت باکیفیت و استاندارد.
  • نظارت بر مراحل تولید برای بالابردن کیفیت.
  • استفاده از چرخهای صنعتی پیشرفته در تولید.
  • سایز بندی لباس طبق استاندارد اتحادیه.
  • چاپ درجه یک حرارتی با ماندگاری بالا.

لباس کار ایران خودرویی

خصوصیات لباس کار ایران خودرو

لباس کار ایران خودرو از پارچه کج راه ساخته می شود که در برابر نفوذ آب به داخل لباس کار محافظت کرده و مانع از آسیب های احتمالی وارده به درون لباس کار مهندسی می شود. در بعضی از موارد لباس کار ایران خودرویی از کاپشن و شلوار ایمنی یکسره و بهم پیوسته ساخته می شود که کلیه قسمت های تنه و بدن فرد را پوشش می دهد. و همان طور که گفتیم در برخی محصولات دارای کمر کش می باشد که می تواند متناسب با سایز کمر و بدن فرد تنظیم شده و شرایط مطلوبی را برای فرد بوجود بیاورد.

عرضه لباس کار ایران خودرویی به صورت عمده

خرید عمده لباس کار ایران خودرو برای پیمانکارانی که به شکل فصلی پرسنل خود را افزایش یا کاهش می دهند مناسب می باشد زیرا در بازارهای داخلی از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. وزن این لباس ۷۴۰ گرم است که نشانگر این می باشد که لباس تقریبا سبکی برای انجام کارهای کارگاهی است و همچنین سبکی لباس باعث تعرق کمتر بدن در هنگام فعالیت می شود. این لباس ثبات سایزی داشته و بعد از سشت و شو تغییر اندازه نمی دهد و نیز رنگ آن ثابت است و در مقابل ششت شو با اب گرم هم دارای مقاومت بالایی می باشد. جهت سفارش لباس کار ایران خودرویی و انواع لباس کار می توانید با کارشناسان ما تاس بگیرید.

لباس کار ایران خودرویی

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …