بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / قیمت لباس کار کارگری در تهران

قیمت لباس کار کارگری در تهران

قیمت لباس کار کارگری در تهران و شهرستان ها به مسائل گوناگونی، وابسته است. به عنوان مثال نرخ لباس کار مردانه با قیمت لباس های زنانه فرق دارد. پوشیدن لباس کار برای کارگران ضروری بوده؛ و بسته به نوع کار از جنبه های مختلف، اهمیت می یابد.

 

تولیدی لباس کار در تهران

تولیدی لباس کار در تهرانتولیدی لباس کار در تهران، انواع پوشاک را ویژه مشاغل مختلف طراحی می کند. این گونه البسه به نوبه خود تنوع داشته؛ و بسته به ماهیت کارهای مختلف، تولید می شوند.
پوشیدن لباس مناسب در هنگام کار از جنبه بهداشت، سلامت و ایمنی مد نظر قرار می گیرد. همچنین داشتن پوشش یکدست، باعث انسجام بیشتر گروه های کاری خواهد شد.
به همین دلیل این روزها تولید و عرضه لباس کار بیش از پیش رونق یافته است.

کارخانه های تولیدی انواع لباس کار در تهران، محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. بخش قابل توجه خریداران این پوشاک را صاحبان کارگاه های صنعتی تشکیل داده اند.

برخی از نام های رایج لباس های کار تولید شده در تهران، عبارتند از:

 • لباس کار صنعتی یا ایمنی
 • پوشاک مهندسی
 • لباس کار یکسره کارگری
 • لباس کار پزشکی
 • البسه مخصوص کار خدماتی
 • لباس فست فودی
 • پوشاک ضد حریق (آتشنشانی)

آخرین قیمت فروش لباس کار کارگری در بازار

آخرین قیمت فروش لباس کار کارگری در بازارآخرین قیمت فروش انواع لباس کار کارگری موجود در بازار را باید از طریق منابع معتبر به دست آورد. زیرا بنا بر دلایل مختلف، قیمت پوشاک، مدام در حال تغییر است. لباس های کارگری از پر مصرف ترین لباس هایی می باشند؛ که مخصوص کار، طراحی شده اند.

مهم ترین دلایل نوسان قیمت لباس کارگری را به صورت خلاصه در زیر آورده ایم:

 • جنس پارچه لباس
 • کیفیت، دوام و استحکام پارچه
 • طرح و رنگ
 • مدل لباس
 • موارد استفاده از لباس
 • میزان ایمنی یا بهداشتی بودن لباس کار
 • محل تولید پوشاک
 • نحوه فروش لباس کار کارگری

به عنوان مثال قیمت لباس کار یکسره با قیمت البسه کارگری چند تکه متفاوت است. اما علاوه بر نوع لباس، نحوه تولید و تجارت آن نیز بسیار مهم می باشد. از این رو بهترین روش برای گرفتن آخرین قیمت پوشاک کار کارگری در بازار و خرید این اقلام، مراجعه به مراکز اصلی پخش است.

مرکز فروش لباس کار کارگری در تهران

مرکز فروش لباس کار کارگری در تهرانهمان طور که در بخش قبل اشاره کردیم؛ نحوه تهیه لباس کار کارگری و انتخاب مرکز خرید مناسب به نوبه خود اهمیت داشته؛ و بر قیمت فروش این محصول تاثیر خواهد نهاد.
مرکز فروش لباس کارگری در تهران را می توان به عنوان یکی از بهترین منابع تهیه این گونه البسه معرفی نمود. در این مرکز اقسام گوناگون لباس کار حرفه ای و معمولی فروخته می شوند.
هر خریداری با توجه به نوع شغل و بودجه خود می تواند؛ لباس های مناسبی را برای کارگران خود تهیه کند.

لازم به ذکر است؛ که اهمیت کیفیت و دوام لباس های کار بیش از سایر پوشاک است. زیرا این لباس ها معمولاً به مدت طولانی پوشیده شده؛ و در معرض آلودگی یا خطر قرار دارند. از طریق مراکز معتبر فروش لباس کارگری در تهران، می توان بهترین، شیک ترین و مرغوب ترین لباس ها را با قیمت مناسب سفارش داد.

فروشنده برتر لباس کار ارزان قیمت

فروشنده برتر لباس کار ارزان قیمتبسیاری از مشتریان لباس کار به دنبال فروشنده هایی می باشند؛ که ارقام مختلف این البسه را با قیمت ارزان تری عرضه نمایند. چرا که این قبیل پوشاک، معمولاً به تعداد بالا خریداری می شوند.

برخی از فعالان حوزه تجارت پوشاک کار را می توان به عنوان فروشندگان برتر لباس کار ارزان قیمت، معرفی نمود. این افراد با توجه به نیاز روز افزون صنایع و مشاغل مختلف به لباس کار، تلاش می کنند؛ تا بهترین لباس های مخصوص کار ارزان قیمت را به مشریان خود ارائه کنند.
شایان ذکر است؛ که ارزان قیمت بودن یک لباس به هیچ عنوان دلیل بر عدم کیفیت آن نیست. زیرا همان طور که گفتیم؛ مرغوبیت و طول عمر لباس کار بسیار مهم بوده؛ و فروشنده برتر البسه کار، قطعاً این مسئله را مد نظر قرار داده است.

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …

پاسخی بگذارید