بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / قیمت لباس کار دوبنده در تهران
قیمت لباس کار دوبنده

قیمت لباس کار دوبنده در تهران

قیمت لباس کار دوبنده

گروه تولیدی “اسفید”مفتخر است که به صورت تخصصی در تولید انواع لباس کارهای دوبنده،و لباس کار یکسره دوبنده، و لباس کار دوبنده مهندسی، و لباس کار دوبنده کارگری، در مدل هاورنگ های متنوع با بهترین پارچه های کتان و پارچه فلامنت و کجراه جهت تولید لباس کار دوبنده، تولید و به شما مشتریان عزیز ساکن تهران عرضه نماید .

قیمت لباس کار دوبنده

لباس کار دوبنده:

اگر در حین انجام کار، وجود آستین مزاحمت ایجاد نماید و کارکنان مجبور به بالا زن آستین لباس کار خود شوند، باید از لباس کارهای آستین کوتاه یا دوبنده استفاده کنند.
لباس کار دوبنده لباس کاری است، که بخش های سرشانه و آستین را نداشته و در هنگام پوشیدن و در آوردن در زمان انجام کار خیلی راحت باشد.

قیمت لباس کار دوبنده

انواع لباس کار دوبنده:

با توجه به الیاف و نوع پارچه ،  لباس کار دوبنده را می توان به دسته های زیر تقسیم نمود.

  • لباس کار دوبنده لی
  • لباس کار دوبنده جین
  • لباس کار دوبنده کتان

این نوع لباس ها بیشتر در محیط های کارگاهی استفاده می شود به همین خاطر دارا بودن جیب از اهمیت بالایی برخوردار است. این نوع لباس کار برای افراد در محیط های ساختمانی ، کارگاهی و ساختمانی بسیار مناسب است.

لباس کار دوبنده مدل مشکی قرمز

لباس کار دوبنده مدل مشکی قرمز در بسیاری از بخش های صنعتی و خدماتی کاربرد دارد و استفاده از لباس کار دو تکه و یکسره معمول نمی باشد. کارکنان این گونه بخش های صنعتی ترجیح می دهند از لباس کاری استفاده کنند که تا ناحیه زیر سینه را پوشش دهد و دستها و شانه ها آزاد و بدون پوشش باشند. دلیل اصلی این علاقمندی آزادی عمل بیشتر دست ها و بالا تنه در هنگام خم و راست شدن و انجام کار می باشد. همان گونه که مشاهده می فرمایید لباس کار کارگری دوبنده در حقیقت یک لباس کار یکسره می باشد که فاقد بخش های سرشانه و آستین است. نکته ای که در مورد لباس کار دوبنده مدل دانیال مشکی قرمز باید یادآور شویم این است که لطفا در حین انجام کارهای حرارتی مانند جوشکاری استفاده نشود.

قیمت لباس کار دوبنده

لباس کار دوبنده باید چه ویژگی هایی داشته باشد:

لباس کار دوبنده باید نوع جنس و الیاف استفاده شده در آن مهم باشد.

لباس کار دوبنده باید یکسره باشد و هیچ فاصله ای بین سطح بالایی و پایینی لباس وجود نداشته باشد.

لباس کار دوبنده باید سبک باشد.

چنانچه در محیط هایی کار می کنید که مکررا باید آستین خود را بالا بزنید استفاده از لباس کار دوبنده بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

قیمت لباس کار دوبنده

لباس کار دوبنده پارچه فلامنت

لباسکار دوبنده پارچه فلامنت، در حقیقت یک لباسکار یکسره می باشد که فاقد بخشهای سرشانه و آستین است . لذا در هنگام پوشیدن و درآوردن و همچنین در زمان انجام کار بسیار راحت می باشد . به جهت خنکی و راحتی بیشتر ، در تولید این محصول از پاچه فلامنت که بسیار نرم و نازک و خنک می باشد استفاده شده است . بندهای نگهدارنده لباس ، بخشی از پارچه فلامنت آبی رنگ و بخشی از پارچه کشی و قابل انعطاف می باشد که راحتی و آزادی عمل را دو چندان می کند .ضمنا جهت سهولت کار ، ۲ گیره جداشونده پلاستیکی در وسط بندها قرار دارد که می توان با جدا کردن این دو گیره پلاستیکی ، لباس را به راحتی از تن خارج کرد .

دو عدد جیب متوسط با زیپ های فلزی در دو طرف پاها و یک جیب بزرگ با زیپ فلزی بر روی سینه تعبیه شده است . البته یک جیب کوچک نیز در پشت پای راست قرار دارد . کمر این محصول حالت کشی و انعطافی دارد تا به راحتی با سایز کمر همه افراد ، متوسط و یا چاق ، تنظیم گردد .

قیمت لباس کار دوبنده

قیمت لباس کار دوبنده با بالاترین کیفیت در تهران

قیمت لباس کار دوبنده:فروشگاه اسفید عرضه کننده انواع بروزترین و باکیفیت ترین لباس کار و لباس کار دوبنده می باشد. برای خرید و مشاوره در تهران و سراسر کشور می توانید با کارشناسان گروه اسفید تماس حاصل فرمایید.گروه تولیدی “اسفید”سفارش های شما مشتریان عزیز را در کمترین زمان و در بسته بندی های مناسب به سراسر کشور ارسال می کند.  قیمت لباس کار دوبنده

 

 

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …