بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / البسه آشپزخانه / قیمت البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی
قیمت البسه آشپزخانه

قیمت البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی

قیمت البسه آشپزخانه: یکی از مشکلات که امروزه در کسب و کار ها به خصوص در آشپزخانه ها و مراکزی که به صورت انبوه به تولید غذا و صنایع غذایی مشغول می باشند این است که فرد بعد از اتمام کار برای حضور در مجامع عمومی همانند اتوبوس ها و مترو و وسایل نقلیه عمومی از اینکه بوی نا مطبوع می دهد ناراحت می باشد. که بهره گیری ار از البسه آشپزخانه کمک می کند که زمان خروج از محل کار بوی غذا ندهد.

قیمت البسه آشپزخانه

عامل دیگری که موجب می شود اکثر مراکز تهیه غذا از البسه آشپزی بهره گیری کنند این می باشد که اداره بهداشت برای رعایت موارد و حفظ  نکات بهداشتی اجبار می کنند که کارکنان این مجموعه ها از البسه آشپزخانه مخصوص بهره گیری کنند. مورد بعد اینکه لباس هایی که مخصوص هر کار تهیه می شود از ویژگی هایی بر خوردار است که راحتی آرامش و امنیت را یرای ان کار فراهم می کند.

البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی

در یک لباس آشپزی بسیار مهم است که لباس راحت باشد. افرادی که به صورت نیروی خدماتی در فست فودی ها، هتل ها و سالن ها و… ساعات بسیار زیادی را مشغول به کار می باشند و تحرک آن ها بسیار زیاد است همین موضوع باعث می شود که عرق زیادی کنند. اگر جنس پارچه پلاستیکی و بی کیفیت باشد حین کار تعریق بدن زیادتر شده و این امر موجب می شود که مشتریان احساس بدی داشته باشند.

ولی اگر جنس پارچه مناسب باشد به نحوی که تبادل حرارت بدن در لباس به آسانی انجام گیرد تعریق بدن را دفع کرده و سبب می شود که شما با خیال راحت به کار خود ادامه دهید. یکی دیگر از دغدغه ی این افراد سایز لباس کار می باشد، به نحوی که اگر خیلی تنگ باشد افراد به راحتی نمی توانند بر کار خود مسلط باشند.

قیمت البسه آشپزخانه

ویژگی لباس خدمات هتل:

  • ترکیب لباس دارای هماهنگی باشد.
  • دوخت لباس حرفه ای باشد.
  • در سایزبندی های مختلف تولید گردد.
  • جنس این نوع لباس ها معمولا از پارچه ترگال یا کجراه می باشد.
  • قد لباس بسیار مهم است که متناسب با قد فرد باشد.

فروش اینترنتی البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی

قیمت البسه آشپزخانه: البسه آشپزخانه برای خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. ولی همانطور که میدانید بیشتر کسانی که در هتل کار می کنندزخانم ها می باشند. خانم ها در گروه خدمه، پذیرش و اطلاعات، آشپزخانه و غیره ی هتل مشغول به کار هستند. به همین علت لباس های تشریفاتی هتل می بایست به صورت رسمی و کاملا مرغوب به نظر بیایند. در نهایت این لباس ها باید ویژگی خاصی را دارا باشند.

انواع البسه آشپزی هتل برای خانم ها و آقایان با قیمتی کاملا ارزان به صورت اینترنتی در تولیدی اسفیدکار به فروش می رسد. کسانی که در هتل مشغول به کار می باشند بسیار زیادند ولی ما می خواهیم در باره البسه آشپزی های زنانه مورد استفاده برای پرسنل هتل صحبت نماییم. البسه زنانه ای که دوخت می شود، همانند لباس مردانه می بایست سبب حفظ آراستگی فرد گردد.

بهترین طرح های البسه آشپزخانه هتل و سالن داری در اسفیدکار

البسه آشپزخانه هتل و سالن دار همانند لباس کسانی خواهد بود که در رستوران ها کار می کنند. افرادی که در مکان هایی که رفت و آمد افراد بسیار زیاد است می بایست در پوشیدن لباس کار خود بسیار دقت داشته باشند. همه ی ما زمای که به جایی مانند رستوران یا هتل می رویم دوست داریم که آنجا دارای نظم و ترتیب خاصی باشد. اگر به هر علتی این نظم رعایت نگردد سبب می شود که افراد دیگر رستوران شما را برای دفعه ی بعدی انتخاب ننمایند و این کیفیت کار را پایین می آورد.

قیمت البسه آشپزخانه

فروش جدید ترین طرح های البسه آشپزخانه هتل و سالن داری برای تمامی خدمه ی مشغول به کار در نمایندگی اسفیدکار انجام می شود. البسه آشپزی که در هتل ها استفاده می شوند انواع و طرح و رنگ بندی بسیار متنوع و مختلفی را دارا می باشند. این البسه آشپزخانه در دو نوع زنانه و مردانه به فروش می رسد.

قیمت البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی

قیمت البسه آشپزخانه: فروش اینترنتی البسه آشپزخانه هتل و سالن داری، به قیمت عمده را در سایت اسفیدکار می توانید بیابید. البسه آشپزخانه هتل و سالن داری همانند لباس های آشپزی در فست فود ها و دیگر لباس هایی که مخصوص آشپزی هستند همگی دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. به علت اینکه اکثر پرسنلی که در یک هتل کار می کنند خانم می باشند در مقاله های بعدی بیشتر در مورد لباس فرم مخصوص بانوان صحبت خواهیم کرد.

جهت خرید آنلاین البسه آشپزخانه هتل و سالن داری می توانید با ما در تماس باشید. ما انواع البسه آشپزخانه قابل استفاده برای همه ی مشاغل را در اختیار شما خریداران قرار خواهیم داد. گروه ما با افتخار آماده همکاری با کلیه فروشندگان، تجار، ارگان ها و سازمان های فعال در حوزه البسه کار خواهد بود. جهت سفارش البسه آشپزخانه هتل و سالن داری با کیفیت عالی با ما تماس بگیرید.

قیمت البسه آشپزخانه
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com