بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / کاپشن کار مهندسی / فروش کاپشن و شلوار ضد آب با کیفیت به صورت عمده
فروش کاپشن و شلوار

فروش کاپشن و شلوار ضد آب با کیفیت به صورت عمده

فروش کاپشن و شلوار: با شروع فصل سرما (زمستان) افراد باید تغييری در پوشش لباس كار خود بدهند. بر خلاف فصل گرما كه به دنبال پوشيدن حداقل لباس كار می باشیم، این قضیه در زمستان كاملا بلعکس خواهد بود. عدم پوشيدن يك لباس كار مناسب با شرايط آب و هوايی محل كار، در درجه اول بر روي سلامتي فرد و به صورت مستقيم تاثير منفي بر رادمان كار خواهد داشت.

فروش کاپشن و شلوار

چه لباس كاری مناسب فصل زمستان است؟

در جواب به سوالات بالا، تعريف لباس كار مناسب با شرايط شغلی، مي تواند قابل تغيیر باشد. با دقت به ماهيت سرما كه مي تواند همراه با برف و باران باشد، يك لباس كار باید داراي چند ويژگی باشد. این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

  • اول اينكه لايه رويی لباس كار باید ضد باد و باران باشد. در شرايطي كه تنها با باد نه خيلي سرد و باران روبرو می باشیم، کاچشن و شلوار ضد آب بهترين انتخاب ممكن خواهد بود. لباس کار کاپشن و شلوار شامل ۲ لایه است که لایه رویی لباس از ورود باد جلوگیری می کند و لایه زیرین از ورود آب و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند.
  • دوم اینکه از کم ترین دوخت ممکن برای متصل کردن اجزای مختلف لباس کار بهم استفاده شود. در نوع تولیدات خارجی لباس کار کاپشن و شلوار زمستانی از تکنولوژی پرس به جای دوخت درزها استفاده می کنند تا میزان ورود رطوبت و آب را به حداقل و یا حتی به صفر برسانند.
فروش کاپشن و شلوار

کاپشن و شلوار ضد آب

کاپشن و شلوار خزدار ضد آب از موعی پارچه به نام پارچه شمعی ساخته شده است و به صورت دو تکه (کاپشن و شلوار) ارائه می شود. این کاپشن و شلوار در محیط های بیرونی در فصل های پاییز و زمستان و باران های بهاری قابلیت محافظت از بدن کاربران را در مقابل سرما، باران و باد دارد. این لباس کار ضد آب در صنایع معماری، عمران، راهداری و معدن و استفاده عموم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کاپشن و شلوار خزدار ضدآب دارای آستر از جنس پولیش می باشد و این لایه آستری مقاومت این لباس کار را در برابر باران و باد دو چندان می کند.

خصوصیات کاپشن و شلوار ضد آب

برای اینکه باد و آب از طریق سر آستین ها و نیز پایین شلوار به داخل لباس کار نفوذ نکند این نقاط از لباس کار کاپشن و شلوار ضد آب توسط یک کش پوشیده شده می باشد که در بخش مچ دست و مچ پا کیپ شده و مانع نفوذ باد و آب و سرما به داخل لباس کار میگردد.

بهره گیری از پارچه کتان و همچنین آستر در لباس کار کاپشن و شلوار ضد آب باعث وزن کم این لباس کار شده و مانع سیستم حرکتی افراد در حین کار نمی شود و افراد می توانند با استفاده از لباس کار کاپشن و شلوار ضد آب  بدون هیچ دغدغه ای به کار خود برای مدت طولانی ادامه دهند.

فروش کاپشن و شلوار

مزایای استفاده از کاپشن و شلوار ضد آب

فروش کاپشن و شلوار: از مزایای این لباس کار می توان به استفاده از پارچه شمعی پشت لاستیکی اشاره نمود که محصولی را به وجود می اورد که بسیار مقاوم می باشد و در صورت ریختن آب بر روی بدنه خارجی، به داخل لباس نفوذ نخواهد کرد و کاربر همیشه از خیس شدن در امان خواهد بود. محصول مورد بحث از دو قسمت کاپشن و شلوار تشکیل شده است. همان گونه که در عکس این لباس کار مشخص است کلاه به کاپشن لباس متصل شده است. برای راحتی در امر پوشیدن کاپشن، آن را جلو باز تولید می کنند.

فروش کاپشن و شلوار ضد آب با کیفیت

فروش کاپشن و شلوار: هر لباس کاری مناسب هر محیطی نخواهد بود وافراد شاغل می بایست با دقت به محیط کاری و شرایط محیطی شغل مورد نظر خود لباس کار مخصوص به خود را پوشید. تولیدی اسفید کار با چندین سال سابقه در عرصه تولید لباس کار محیط امنی را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. شما خریداران عزیز جهت خرید کاپشن و شلوار ضد آب با کیفیت و به صورت عمده می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. سفارشات شما با بالاترین کیفیت در بسته بندی و در کوتاه ترین زمان مناسب در سراسر کشور برای شما خریداران محترم ارسال می گردد.

فروش کاپشن و شلوار
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …