بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / فروش لباس کار نگهبانی در انواع مدل ها
لباس کار نگهبانی

فروش لباس کار نگهبانی در انواع مدل ها

لباس کار نگهبانی

لباس کار نگهبانی

 نگهبان ها باید قبل از قرار گرفتن در پست خود شکل ظاهری خود را از نظر لباس کار، کفش کار، کلاه کار،صورت و… مرتب نموده وتا اخر شیفت نگهبانی وضع ظاهری خود را منظم نگاه دارد. برای کلیه نگهبانان لباس نگهبانی با مشخصات زیر تهیه گردد. بسیاری از نیروهای حراست لباس هایی شبیه لباس های نیروی انتظامی دارند که دارای پیراهن، شلوار و کلاه و کشکول می باشند. برخی از سازمان ها برای اینکه سازمان خود را زیبا تر جلوه دهند سعی بر این دارند که همه ی پرسنل از درب ورود، لباس مرتب بر تن داشته باشند برای همین هم لباس کار نگهبانی برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. این لباس کار نگهبانی مخصوص پرسنل حراست و نگهبانان است.

لباس کار نگهبانی

لباس کار نگهبانی مناسب

یک نگهبان قبل از هر چیز باید از ظاهر مناسبی برخوردار باشد. لباس نگهبانی میتواند پوشش بسیار مناسبی برای یک نگهبان در موقعیت های مختلف باشد. مدل های مختلفی از لباس نگهبانی نسبت به موقعیت های مختلف طراحی و تولید شده که میتوانند پوشش بسیار مناسب و یکدستی را برای افرادی که در شغل نگهبانی و همچنین حراست یک مجموعه بزرگ و یا کوچک فعالیت میکنند بوجود آورند. امروزه بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی نیز نگهبانان و پرسنل حفاظتی خود را موظف کرده اند تا از لباس نگهبانی به عنوان پوشش سازمانی استفاده کنند. اما شرکت ها و سازمان ها فقط برای شکیل شدن نگهبان ها و تیم حراست از لباس نگهباتی استفاده نمیکنند. لباس نگهبانی میتواند آزادی عمل بیشتری را برای نکهبان بوجود آورد و در انجام وظیفه خود بسیار بهتر عمل کنند.

لباس کار نگهبانی

ویژگی های یک لباس کار نگهبانی :

  1.  بهره گیری از مرغوبترین پارچه و مواد اولیه.
  2.  بکارگیری از بروزترین و زیبا ترین نوع مدل ها در طراحی.
  3. رعایت حداکثر استانداردها در تولید لباس ها.
  4. استفاده از الگوهای خاص و علمی.
  5. دوخت تمیز و باکیفیت و دارای استاندارد.
  6. نظارت بر مراحل تولید برای بالابردن کیفیت.
  7. استفاده از چرخ های خیاطی صنعتی پیشرفته در تولید.
  8. سایز بندی استاندارد لباس ها طبق اتحادیه.

لباس کار نگهبانی

نکات مهم در خرید لباس کار نگهبانی

برای خرید مناسب لباس کار نگهبانی باید به راحت بودن آن بیشتر توجه کرد. فقط دقت داشتن به زیبا بودن لباس نگهبانی ممکن است سبب شود تا راحتی آن فراموش شده و از قلم بیفتد.  هر چه لباس نگهبانی راحت تر باشد میتواند تمرکز نگهبان ها را بر روی امر حراست و نگهبانی افزایش دهد. راحتی لباس نگهبانی میتواند عملکرد پرسنل را تا اندازه زیادی افزایش دهد. در خرید لباس نگهبانی باید موقعیت نگهبان ها را مد نظر قرار دهید و نسبت به موقعیت مکانی لباس مناسب را انتخاب کنید. بطور مثال لباس نگهبانی مورد استفاده در پروژه های ساختمانی با لباس هایی که نگهبانان درب ورودی یک شرکت به تن میکنند متفاوت است.

لباس کار نگهبانی

فروش پیراهن فرم و شلوار کار نگهبانی در گروه “اسفید”

تولیدی اسفید با کیفیت ترین پیراهن فرم و شلوار کار نگهبانی را با استفاده از با کیفیت پارچه های موجود در بازار تولید می کند.و با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها در اختیار شما مشتریان عزیز می گذارد.برای تولید پیراهن و شلوار فرم نگهبانی و حراست خیاطان ما از پارچه های فاستونی و کتان استفاده می کنند که از با کیفیت ترین پارچه ها در بازار می باشند .

لباس کار نگهبانی

خرید انواع لباس کار نگهبانی در فروشگاه  “اسفید”

فروشگاه لباس کار اسفید به شما اطمینان می دهد که تمام سفارش های اینترنتی شما دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی محصولات باشد و در بسته بندی های مناسب به تمام استان ها و شهر ها ارسال می شود.تمامی محصولات ما با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر تولیدی ها و فروشگاه ها در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. فروشگاه اینترنتی “اسفید” برای شما مشتریان گرامی علاوه بر کاهش قیمت در تعداد فاکتور بالا، برای همراهی بیشتر چاپ لوگو و نام موسسه و شرکت ها،روی لباس های خریداری شده انجام خواهد داد.

لباس کار نگهبانی

 

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …