بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / فروش لباس ضد آب لاتکس صیادی و ماهیگیری
فروش لباس ضد آب

فروش لباس ضد آب لاتکس صیادی و ماهیگیری

فروش لباس ضد آب: بعضی از کارها در محیط های تر انجام می شود و یا محیط آن کارها گل آلود می باشد مثل صیادی و ماهیگیری، شالی کوبی ها،لایروبی مسیل ها و… برای اینجور کارها می بایست از لباس های مخصوص خود استفاده شود. همچنین می توانید برای کارهایی که امکان پاشش مواد در آن زیاد می باشد از لباس ضد آب ماهیگیری می توان استفاده نمود.

فروش لباس ضد آب

لباس ماهیگیری لاتکس کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما جلوگیری میکند. لباس ضد آب ماهیگیری، از جنس لاتکس بوده که بسیار سبک می باشد و کاملا ضد آب خواهد بود. پارچه لاتکس در برابر نفوذ باد و آب بسیار مناسب می باشد و شما می توانید از این بارانی بر روی لباس های خود استفاده کنید.

آیا می دانید لباس ضد آب چه نوع لباسی می باشد؟

هر چه پارچه در مقابل نفوذ آب تحت فشار مقاومتر باشد ضذ آب تر خواهد بود. هیچ محصولی تا ابد دوام ندارد و لاتکس نیز چنین است و سرانجام فرسوده می شود. اما دوام و ضد آب بودن و قابلیت تنفس لاتکس بالا تر از همه می باشد و در مقایسه با محصولات مشابه، عمر بیشتری دارد. از مزیت های آن انعطاف در مقابل رطوبت و سایش است که لاتکس از این جهات آزمون موفقیت آمیز را گذرانیده و می گذراند. 

فروش لباس ضد آب


لباس ضد آب صیادی و ماهیگیری

باید این نکته را بدانید مکه ماهی ها در آب سرد و شرايط خنك تر به سر مي برند، بنابران مناسب ترین زمان ممکن براي صيد آن ها در چنين شرايطي خواهد بود. بنابراين ماهيگيران می بایست به آسانی و گرم نگه داشتن بدن خود در چنين محيط هايي توجه لازم را داشته باشند، چرا که در صورت انتخاب نامناسب لباس، سرما مي تواند باعث از پا در آمدن آن ها شود. اگر ماهيگير احساس راحتي نكند، زودتر خسته و نااميد خواهد شد و امکان دارد تصميمات نادرستي بگيرد. اين بدين معنیاست كه پرتاب، جمع كردن نخ و عملكرد كلي وي به درستی انجام نخواهد شد و در نهایت تمركز وي به شکل عمده از وظايف مهم در ماهيگيري منحرف مي شود؛ بنابراین تا حد زیادی در صید موفق نخواهد بود.

خصوصیات لباس ضد آب صیادی و ماهیگیری

در لباس ضد آب ماهیگیری  که از جنس لاتکس می باشد به وسیله پرس به لباس آن متصل شده و از محل اتصال هیچگونه آبی نفوذ نکرده و شما می توانید به راحتی داخل محیط های گل آلود و یا زمین های شیلات شده بدون آنکه آبی داخل آن نفوذ کند و به راحتی می توانید به کار خود ادامه دهید. برای نگهداری برخی از لوازم البته کوچک در کناره های لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی جیب هایی تعبیه شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد روی کناره های لباس ضد آب ماهیگیری طراحی شده است. همچنین از لباس ضد آب ماهیگیری معمولا برای کارهایی چون باغبانی، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های تر انجام می شود استفاده می شود.

فروش لباس ضد آب

انتخاب رنگ مناسب لباس ضد آب صیادی

همان طور كه در بالا گفته شد ماهی ها مي توانند رنگ ها را تشخیص بدهند. يعني می توانند اجسام را از پس زمينه به شکل مناسب شناسایی کنند. با هر حركت شكارچي يا ماهگير، قزل‌آلا مي تواند از حضور آن با خبر شود و حتي اگر بي حركت باشيد، با توانايي متمايز كردن اشياء حضور شما را تشخيص دهد. يادتان باشد كه ديدن همه رنگ ها براي ماهی ها آسان نمی باشد. ماهی ها براي ديدن رنگ هاي آبي و سبز به مشکل می خورند.

فروش لباس ضد آب لاتکس صیادی

فروش لباس ضد آب: تولیدی اسفید یکی از فروشگاه های لباس ضد آب به صورت عمده می باشد. لباس های تولید شده در گروه ما با بالا ترین کیفیت می باشد. فروش لباس ضد آب ماهیگیری و صیادی برای مشتریان ما با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها می باشد. جهت خرید لباس ضد آب صیادی و

۱۱۱۱۱۱۱ماهیگیری با شماره های زیر تماس بگیرید.

فروش لباس ضد آب
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …