بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / فروش لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب به صورت تک و عمده
فروش لباس بادگیر شلوار

فروش لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب به صورت تک و عمده

فروش لباس بادگیر شلوار: کار در محیط های کاری مستلزم رعایت نکات ایمنی است. چرا که خطر در محیط های کاری بیشتر از هرجای دیگری انسان را تهدید کرده و می تواند خسارات جبران ناپذیری برای افراد ایجاد کند. بهره گیری از کلاه ایمنی، لباس کار، کفش ایمنی حداقل نکات ایمنی می باشد که یک فرد در حین کار می بایست توجه ویژه به آن داشته باشد. ولی شاید پوشیدن لباس کار کمی برای افراد مشکل باشد و افراد تصور میکنند که لباس کار هم سنگین است و هم انعطاف آن ها را کم می کند.

فروش لباس بادگیر شلوار

مهم ترین نکته در انتخاب لباس کار، ارتقاء حفاظت ایمنی است. هر نوع لباس کار، با توجه به شرایط مکانی برای محافظت از خطرات منحصر به فرد در حین انجام کار خود طراحی شده است. بادگیر جلو بسته با شلوار، پوشش گرمایی بسیار مناسبی برای بدن ایجاد می کند. لباس کار هایی که به صورت بارانی می باشند، با دقت به شرایط هوایی سردسیر یا معتدل و بارانی از پارچه های مخصوص ضد آب دوخته می شوند.

 آشنایی با پارچه ضد آب

پارچه ضد آب، پارچه ای می باشد که در مقابل نفوذ آب به داخل تار و پود آن مقاوم می باشد. این پارچه ها ممکن است به طور ذاتی در مقابل آب مقاوم باشند و یا ممکن می باشد در اثر عملیاتی که بر روی آن ها انجام می گیرد و با مواد ضدآب همانند لاستیک، پلی وینیل کلراید (PVC ) پوشش داده شده باشد و در برابر آب مقاوم شده باشد. بطور مثال پارچه های لاستیکی شده که در تولید لباس سونا یا قایق بادی ها استفاده می شود. هرچه پارچه در مقابل نفوذ آب مقاوم تر باشد، خاصیت ضد آبی آن بیشتر می باشد. 

فروش لباس بادگیر شلوار

اهمیت استفاده از این لباس در زمستان

در این فصول لباس های گرم و ترجیحا ضد آب مورد توجه خاص قرار می گیرند. برای ایجاد مقاومت در مقابل نفوذ آب به داخل پوشاک زمستانی، معمولا آن ها را پارچه های نایلونی تولید میکنند. پارچه های نخی و فلامنت آب را به خود می گیرند و مناسب پوشاک زمستانی نمی باشند. بادگیر شلوار ضد آب زمستانی محبوب ترین و پرطرفدارترین محصولی می باشد که با پارچه های ضد آب تولید می کنند.

لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب

هر لباسی مناسب هر محیطی نیست و می بایست با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی لباس کار مخصوص به خود را پوشید. لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب، جنس پارچه آن PVC بوده که بسیار سبک است و کاملا ضد آب و برون دوخت می باشد. در قسمت داخلی لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب یک لایه آستر نمد قرار داده شده است که بدن را گرم نگه داشته و این امر سبب می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده کنید.

فروش لباس بادگیر شلوار

خصوصیات لباس بادگیر شلوار

شلوار این محصول دارای کمر کشی و انعطاف پذیر است و از جلو با یک دکمه فلزی و یک عدد زیپ بسته می شود. ضمنا برای اطمینان از محکم شدن کمر شلوار، یک عدد بند نخی مشکی رنگ با کیفیت دور کمر قرار دارد که می توان به کمک آن خوب ناحیه کمر را محکم نمود. داخل شلوار نیز مانند کاپشن با خز پوشیده شده است. بادگیرها فری سایز هستند و در رنگ های متفاوت تولید و ارائه می شوند. از بادگیرها در پروژه های مختلف عمرانی، تاسیساتی، کشاورزی، شیلات و… استفاده می شود. این لباس ها کاملا بدون دوخت می باشند.

فروش لباس بادگیر شلوار PVC ضدآب به صورت تک و عمده

فروش لباس بادگیر شلوار: گروه تولیدی اسفیدکار به عنوان بزرگترین تولید کننده و صادر کننده انواع لباس کار در سراسر کشور می باشد و شما خریداران محترم می توانید با تماس با شماره های زیر محصولات مورد نیاز خود را به صورت تک و یا عمده به صورت مستقیم از این تولیدی خریداری نمایید.

فروش لباس بادگیر شلوار
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …