بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / فروش انواع روپوش کارگاهی درجه یک
فروش انواع روپوش

فروش انواع روپوش کارگاهی درجه یک

فروش انواع روپوش: روپوش کار لباس کار فرمی می باشد که کارگران یا کارکنان مراکز تولیدی و صنعتی می بایست آن را بپوشند چرا که نقش حفاظتی و ایمنی در حین کار دارد و نقش نظم و اراسنگی در محیط کار را دارد و طرح و رنگ سلیقه ایی می باشد و اگر از اسم و لوگو کسب و کار هم استفاده شود جنبه تبلیغاتی هم دارد.

روپوش کار یکی از زیر شاخه های لباس کار است. با همان مزایا فقط نوع استفاده از آن با توجه به نوع شغلی که استفاده می شود آن را از سایر مدل ها متمایز می کند. اغلب در مراکزی استفاده می شود که فعالیت های بدنی سنگین ندارند.

فروش انواع روپوش

روپوش هایی که در کارگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند به شکلی طراحی شده اند که کاملا مناسب استفاده در محیط های صنعتی و کارگاهی می باشند. روپوش کارگاهی از روپوش های بلندی می باشد که میتواند از از زیر گردن تا بخشی از پا که نسبت به نوع روپوش ممکن است تا زانوها امتداد یابد را پوشش دهد. در تولید روپوش کارگاهی از پارچه هایی استفاده میشود که میتواند در مقابل عواملی مثل حرارت، اشیا نوک تیز و نیز حلال ها مقاومت خوبی دارند.

انواع روپوش کارگاهی

طراحی روپوش کارگاهی نسبت به زنانه و مردانه بودن آن متفاوت می باشد. البته نسبت به فعالیتی که در کارگاه انجام میشود نیز روپوش های مختلفی در بازار وجود می باشد. به طور مثال روپوش کارگاهی که در کارگاه آهنگری مورد استفاده قرار میگیرد با روپوش های نجاری متفاوت خواهد بود. روپوش کارگاهی همان طور که از نامش پیدا می باشد مخصوص محیط های کارگاهی بوده و همواره برای افرادی که دارای کارگاه های کوچک و بزرگی می باشند دارای اهمیت فراوانی است.

فروش انواع روپوش

در هرجایی که افراد مشغول به کار می باشند می باید متناسب با آن محیط لباس مناسبی را خریداری کرده و بپوشند. در ادامه با برخی از ویژگی های یک لباس کار مناسب بیشتر آشنا خواهید شد. انواع روپوش کار بستگی دارد به اینکه در چه محلی قراره مورد استفاده قرار بگیرد. تفاوت آن ها در مدل و رنگ و نوع پارچه کاربردی است. چند مورد از انواع روپوش ها :

 • روپوش کار کارگاهی
 • روپوش کار آشپزی
 • روپوش کار رستورانی
 • روپوش کار بیمارستانی
 • روپوش کار آقایان
 • روپوش کار بانوان
 • روپوش کار آرایشگران

ویژگی روپوش کارگاهی:

 • لباس باید دارای آرم استاندارد باشد.
 • جنس لباس بر طبق استاندارد ها تولید گردد.
 • طرح و رنگ لباس کارگاهی بسیار مهم است.
 • دارای دوخت حرفه ای و مناسب باشد.
 • ایمنی فرد را تا حد زیادی تضمین کند.
فروش انواع روپوش

جنس روپوش کارگاهی

اکثر جنس پارچه هایی که درتولید انواع روپوش کارگاهی و لباس های کارگاهی در نظر گرفته میشود با دقت به محیط و شرایط کار در نظر گرفته می شود.می توان گفت هر محیطی یک نوع لباس مخصوص به خود را تقاضا می کند. در محیط های کارگاهی که خطر آتش سوزی بسیار زیاد است می بایست جنس پارچه هایی که بکار می رود حتما ۹۰% از پنبه ساخته شده باشد. چون پنبه خاصیت خود خاموش شونده دارد و از حریق و آتش گرفتن فرد در حین حادثه جلوگیری می نماید.

خرید مناسب روپوش کارگاهی

فروش انواع روپوش: جهت خرید مستقیم بهتر می باشد از برندی خرید کنید که مشاوران و طراحان آن شما را به خوبی راهنمایی کنند و برای انتخاب نوع پارچه و طرح و رنگ و راهنمایی سایز و نوع دوخت بتوانند به تمام سوالات شما پاسخ گو باشند.


فروش انواع روپوش کارگاهی درجه یک        

فروش انواع روپوش: جهت خرید روپوش کارگاهی با فروشگاه ما که از جمله عرضه کنندکان لباس کار به سراسر کشور تماس حاصل کنید. فروشگاه ما از ابتدای فعالیت خود سعی نموده تا انواع لباس کار را از بهترین برندها و نیز متناسب با نیاز کارگاه ها و صنایع گرد آوری نموده و در به مشتری عرضه کند. با خرید روپوش کارگاهی از این فروشگاه در هزینه های خود نیز صرفه جویی زیادی خواهید کرد زیرا این فروشگاه قیمت ها را تا حد زیادی برای جلب رضایت مشتری کاهش داده است.

فروش انواع روپوش
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …