بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / البسه بیمارستانی / فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه به صورت کلی و جزئی

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه به صورت کلی و جزئی

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه : در این فروشگاه انواع لباس فرم های پرستاری و پزشکی وجود دارد و برای خرید میتوانید به وب سایت ما مراجعه کنید .

بهترین جنس پارچه به کار رفته در لباس پزشکی چیست ؟

و اما جنس های مختلف به کار رفته در انواع لباس پزشکی :

  • لباس های مخصوص اتاق عمل از جنس پنبه تولید شده و اکثرا با قابلیت چند بار استریل تولید می شوند. و به رنگ های آبی یا سبز هستند تا خون به راحتی روی آنها دیده شود.
  • و اما لباس های پزشکی عموما از جنس پلی استر و یا پنبه می باشند و یکپارچه هستند از دیگر ویژگی این لباس ها باید راحتی و مقاومت پارچه به کار رفته می باشد.
  • لباس خدمات هم مانند دیگر لباس های بیمارستانی در مجموعه ی فروش اینترنتی لباس پزشکی موجود است. لباس خدمات بیمارستانی باید مقاومت بیشتری داشته باشد تا در برابر مواد ضدعفونی مصری خدمه به آن صدمه کمتری برسد. که برای این امر در آن از خاصیت رنگرزی زد آب ژاولی استفاده می شود تا رنگ آن ثابت بماند.
  • در لباس بیمار ها بیشتر از پارچه هایی همچون تترون و ترگان استفاده می شود. لباس بیمار دارای انواع مختلفی دارد که از جمله آن لباس افراد باردار و لباس مخصوص نوزاد می باشد و چندین سایز نیز برای افراد بزرگسال و همچنین کودکان در نظر گرفته شده است.

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی چه خصوصیاتی دارند ؟

لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیز بخشی از لباس فرم های پزشکی به حساب می آیند . لباس ها و اقلام یکبار مصرف بیشتر از پارچه فلامنت یا فلامنت پنبه ساخته می شوند در اکثر موارد رنگ آن ها پارچه های سبز ، صورتی یا آبی و با طرح چهارخانه یا بدون طرح هستند . و اما پارچه اس ام اس که دارای لایه هایی می باشد که از ورود انواع میکروب و باکتری ها به صورت مفیدی جلوگیری می کند و برای لباس های اتاق عمل ،شان، گان و ماسک و … مناسب می باشد .

لوازم یکبار مصرف بیمارستانی همانند دستکش یکبار مصرف ، کلاه و ماسک است که بخشی از رعایت بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و از اقلام ضروری مصرفی در بیمارستان می باشد که در آن ها اکثرا از پارچه ی اسپان باند استفاده می شود.

لباس اسکراب و کاربرد آن

فروشگاه البسه بیمارستانی مردانه

لباس اسکراب چیست ؟ ممکن است بعضی افراد پاسخ این سوال را بدانند. ولی عده ای وجود دارند که این نام به گوش شان آشنا نمی باشد .

لباس اسکراب نوعی لباس پزشکی می باشد که مخصوص پزشکان در اتاق عمل است که لباس اسکراب پزشکی یا بلوز و شلواری با آستین کوتاه و شلوار است که معمولا به رنگ سبز تیره یا روشن می باشد .

همه ی ما این نوع مدل لباس ها را در بیمارستان ها و مراکز پزشکی مشاهده کرده ایم. باید بدانیم که در گذشته پزشکان جراح لباس متحدالشکلی نداشتند . از سال ۱۹۷۰ به بعد جراحان و پزشکان از لباس مخصوص در عمل های خود استفاده کردند.

در حال حاضر تمامی اعضای کادر بیمارستان ها و مراکز درمانی از این نوع روپوش و لباس فرم ا استفاده می کنند.

امروزه برند های معتبری در دنیا وجود دارند که لباس اسکراب پزشکی را عرضه و تولید می کنند.

در کشور ما مراکز فروش لباس اسکراب پزشکی با برندهای معتبر نیز وجود دارد.

نکات مهم در خرید لباس کادر پزشکی چه می باشد

در خرید لباس های کادر پزشکی باید به برخی از معیار ها و پارامتر ها توجه داشته تا در نهایت بتوان محصولاتی باکیفیت، مرغوب و استاندارد را خریداری نمود . اولین نکته ای که باید در خرید لباس های کادر پزشکی به آن توجه داشت نوع لباس و ویژگی های مورد نیاز آن ها می باشد. برای مثال برای خرید لباس ویژه اتاق عمل باید ویژگی ها و خصوصیات مورد انتظار در این لباس را مد نظر گرفت .

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

بازار البسه پرستاری

بازار البسه پرستاری باکیفیت درجه یک و ارزان در سال ۱۳۹۹

بازار البسه پرستاری بازار البسه پرستاری و مقدمه آن: در حال حاضر تفاوت رنگ لباس …