بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / سفارش لباس کار سرهمی برقکاری با بهترین کیفیت
سفارش لباس کار سرهمی برقکاری

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری با بهترین کیفیت

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری: امروزه لباس کار به عنوان یکی از لوازم اساسی افراد مطرح می باشد و کلیه کارکنان می بایست با لباس متناسب با شغل خود در محل فعالیت شغلی خود مشغول به کار شوند. معمولاً لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری، تنه و دست و پاها را در مقابل عوارض محیطی حفاظت می کند. لباس کار مرغوب می بایست علاوه بر دوام و استحکام در مقابل مواد و اشیائ موجود در محیط های کار، قابل شستشو بوده و حتی الامکان از ظاهر خوبی نیز برخوردار باشد.

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری

لباس کار مناسب از نکات مهم در هر حرفه ای به شمار می رود و به همین عبت در مقرارت و آیین نامه های حفاظتی بیان شده است که کلیه افرادی که موظف به انجام کارهای عملی می باشند باید از لباس کار مناسب استفاده نمایند و کارفرمایان نیز موظفند که این نوع لباس ها را تهیه و در اختیار مجریان امر قرار دهند. لباس کار باید با توجه به خطراتی که فرد را تهدید می کند انتخاب شود. این خطرات ممکن است منشاء فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و الکتریکی داشته باشد.

شرایط انتخاب لباس کار برقکاری مناسب

  • لباس می باست مناسب نوع کار و همچنین وضعیت آب و هوای منطقه باشد.
  • لباس کار برقکاری باید مناسب اندام و اندازه بدن برقکاران باشد.
  • جیب های لباس کار می بایست کوچک و حتی الامکان تعداد آن ها کم باشد.
  • در لباس برق کاران از دکمه و زیپ های فلزی نباید استفاده شود.
  • لباس برق کاران حتی الامکان از پارچه های ضخیم و سبک و نخی تهیه و در دوخت آنها نهایت سادگی رعایت گرد.
  • مچ و آستین بلوز باید دارای دکمه بوده و یا از کش آستین استفاده گردد.
سفارش لباس کار سرهمی برقکاری

اهمیت استفاده از لباس برقکاری

سفارش لباس کار برقکاری: داشتن لباس کار برای بهره گیری در حین کار برای برقکاران دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. لباس کار اغلب از جنس کجراه و یا ترکیبی از الیافت طبیعی و مصنوعی می باشند که کمی ضخیم و مقاوم تر در برابر عوامل محیطی می باشد. لباس کار شامل پوششی برای دست ها، پاها، کفش، کلاه و بدنه اصلی خود لباس است.

کسانی که در صنعت برق مشغول به کار می شوند می بایست در مورد خطرات این صنعت بدانند، همچنین آن ها باید در مورد چگونگی محافظت از خود در مقابل خطرات نیز اطلاعات داشته باشند. ساده ترین راه محافظت در مقابل خطرات کار بهره گیری از تجهیزات ایمنی مناسب آن کار می باشد. خطر عمده ای که برقکاران را تهدید می کند خطر برق گرفتی است که با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب میتوان این خطر را به حداقل رساند.

انواع لباس کار برقکاری

  • لباس کار سرهمی: این نوع لباس کار از دوخت یکسره بر خوردار می باشد. بدین صورت که بالاتنه و پایین تنه آن به یکدیگر متصل بوده و به تنهایی قابل پوشیدن نمی باشد.
  • لباس کار دو تیکه: این نوع لباس کار از دوخت جداگانه برخوردار است. بدین صورت که بالاتنه و پایین تنه آن از یکدیگر جدا بوده و به تنهایی قابل پوشیدن می باشد.
سفارش لباس کار سرهمی برقکاری

 استفاده از لباس های نخی در برقکاری

دلیل استفاده از لباس های نخی حهت لباس کار این است که زمان ایجاد قوس الکتریکی سرعت سوختن پارچه های الیاف مصنوعی یا مخلوطی از آن ها خیلی کم تر بوده و حرارت تولید آن ها پائین خواهد بود. پارچه های نخی زمان سوختن به بدن نمی چسبند.

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری: تولیدی ما به مشتریان خود اطمینان می دهد که با کیفیت ترین لباس های کار را با بهره گیری از بهترین پارچه های داخل بازار تولید می کند. و با ارزان ترین قیمت نسبت به به سایر تولیدی ها در اختیار خریداران عزیز می گذارد. از لباس کار سرهمی برقکاری می توانید در روزهای سرد زمستان نیز استفاده کنید و آن را بر روی لباس های دیگر خود بپوشید. جهت خرید لباس کار سرهمی برقکاری با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

سفارش لباس کار سرهمی برقکاری
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم احمدی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09127522161
mobile icon شماره موبایل: 09127522161
telephone icon شماره ثابت: 02532860896
telegram icon کانال تلگرام: esfidkar@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: esfiduser@
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
address icon آدرس: قم - شهرک قدس - ولیعصر ۳۰

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …