بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / سفارش لباس کار آتش نشانی ضد حریق با کیفیت بالا
سفارش لباس کار آتش نشانی

سفارش لباس کار آتش نشانی ضد حریق با کیفیت بالا

سفارش لباس کار آتش نشانی: شاید در خاطر ما استوره نماد خیلی چیزها باشد. اما با افتخار می توان اعلام نمود از استوره های بی بدیل، که می توان نام برد آتش نشان ها هستند، افرادی که آتش را لمس می کنند. از ملزومات مهم این عزیزان لباس آتش نشانی مرغوب و با استاندارد های روز جهانی است تا ضمن ارائه خدمات به شهروندان جان خود را از هر گونه خطر حفظ نمایند.

سفارش لباس کار آتش نشانی

بعد از آموزش و مهارت آتش نشان‌ها، از مهم ترین موارد در این کار، لباس مناسب و ایمن می باشد. عملیات و وظیفه آتش نشانان فقط اتفای حریق نمنی باشد و ممکن است شرایط سخت دیگری هم به وجود بیاید که آتش نشان‌ها مجبور باشند به آن ورود کنند و عملیات نجات را انجام بدهند.

اهمیت استفاده از لباس کار ضد حریق

لباس آتش نشانی یا هر لباسی که بتواند از شما در مقابل حریق و آتش‌ سوزی‌ های ناگهانی محافظت نماید، شاید این روزها بیشتر دغدغه شما است. پس از حادثه های تلخ چند دهه اخیر کسانی که در ساختمان‌ های قدیمی یا در معرض خطر کار می‌ کنند، بیشتر به این فکر می‌ کنند که در صورت گیر کردن در آتش می بایست چه مسائل ایمنی را رعایت کرده و البته در آن زمان بهتر است چه لباس‌هایی به تن داشته باشند.

قابلیت اشتعال لباس به چه معنا است؟

قابلیت اشتعال لباس یا الیاف به این معنا است که یک لباس در چه مدت زمانی شعله‌ ور می‌شود و طی چه مقدار زمان به صورت کامل می‌ سوزد. نوع الیافی که در یک پارچه به کار می‌رود می‌ تواند مشخص نماید که لباس ما چقدر در مقابل آتش مقاوم می باشد.

لباس کار آتش نشانی ضد حریق

این لباس همان لباسی می باشد که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته می شود. لباس مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت می باشد که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد، جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده خواهد شد. شلوار و اورکت معمولا از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها تولید می‌ شود که تا حد زیادی در مقابل حرارت و شعله مقاوم می باشند.

سفارش لباس کار آتش نشانی

همچنین لایه‌ های داخلی این لباس از جنس گورتکس است که سبب می‌ شود با جریان دادن هوا در این لباس، تعریق آتش نشان‌ها به حداقل برید. این لباس‌ها باید دارای استاندارد‌های جهانی مخصوص آتش نشانی باشند. آتش مشانانی که قرار است از این لباس‌ها استفاده کنند، مستقیما با حرارت و شعله سر و کار دارد، پس سر کیفیت این لباس ها نمی‌ توان ریسک نمود.

وظایف لباس کار آتش نشانی ضد حریق

وظیفه ی اصلی لباس ضد حریق حفاظت از بدن در محیط های حاوی گازهای سمی، خورنده، شیمیایی و اکسیژن ناکافی مانند آتش سوزی ها و… خواهد بود. لباس های آتش نشانی از موادی تولید می شود که در برابر سوختن، ذوب شدن و سوزش مقاوم هستند. علاوه بر این ویژگی ها، انعطاف پذیری از اساسی ترین ویژگی های لباس آتش نشانی است. 

سفارش لباس کار آتش نشانی

قیمت لباس کار آتش نشانی ضد حریق

لیست قیمت روز انواع لباس کار آتش نشانی ضد حریق را بهتر می باشد که از شرکت های تولید کننده و یا فروشگاه های حضوری و غیر حضوری به دست آورید. در این مورد می بایست گفت که این نوع از لباس، ویژه آتش نشان ها می باشد و از قیمت های متنوعی نیز برخوردار است. بر اساس برخی از فاکتورها می باشد که ارائه کنندگان محصول شان را نرخ گذاری می نمایند. این فاکتورها عبارتند از:

  • کیفیت لباس
  • نوع کاربری آن
  • تولید شده در داخل و یا خارج از کشور
  • نوع خرید مشتری
  • و …

سفارش لباس کار آتش نشانی ضد حریق با کیفیت بالا

سفارش لباس کار آتش نشانی: امروزه با پیشرفت تکنولوژِی یکی از به صرفه ترین و راحت ترین روش های خرید انواع لباس کار روش سفارش اینترنتی می باشد. خریدارن محترم می توانند در هر جایی در سراسر کشور با چند کلیک ساده لباس کار مورد نیاز خود را خریداری نمایید. برای سفارش لباس کار آتش نشانی ضد حریق با کیفیت بالا و انواع لباس کار با ما تماس بگیرید. سفارشات شما مشتریان محترم با بالا ترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تهویل داده خواهد شد.

سفارش لباس کار آتش نشانی
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …