بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / سفارش جدید ترین لباس کار بادگیر ضد آب
لباس کار بادگیر ضد آب

سفارش جدید ترین لباس کار بادگیر ضد آب

لباس کار بادگیر ضد آب

لباس کار بادگیر ضد آب:

با آغاز فصل زمستان و سرد شدن هوا می بايست تغييری در پوشش لباس كار خود بدهيم. بر خلاف فصل گرما كه به دنبال پوشيدن حداقل لباس كار هستيم، این قضیه در زمستان كاملا بلعکس است.نپوشيدن يك لباس كار مناسب با شرايط آب و هوايی محل كار ، در درجه اول بر روي سلامتي فرد تاثیر می گذارد و بصورت مستقيم تاثير منفي بر رادمان كار خواد داشت.

لباس کار بادگیر ضد آب

مهم ترین نکته در  انتخاب لباس کار، انتخاب لباسی است که حفاظت ایمنی شما را ارتقاء می دهد. هر نوع لباس کار، با توجه به شرایط مکانی برای محافظت از خطرات  در حین انجام کار خود طراحی شده است.

بادگیر جلو بسته با شلوار، پوشش گرمایی بسیار مناسبی برای بدن ایجاد می کند. لباس کار هایی که به صورت بارانی هستند، با توجه به شرایط هوایی سردسیر یا معتدل و بارانی از پارچه های مخصوص ضد آب دوخته می شوند.

 لباس کار بادگیر ضد آب  پارچه شمعی:

لباس حفاظتی در برابر عوامل بیولوژیکی به متغیرهای مختلفی نظیر نوع خطر موجود، شرایط محیطی، نوع کار و غیره بستگی دارد و در هر مورد لازم است که نوع و جنس لباس طوری باشد که در شرایط عادی امکان نفوذ عوامل زیان آور بیولوژیکی به بدن از طریق آن ها به حداقل ممکن برسد.مهم ترین اصل انتخاب لباس کار، ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد. هر نوع لباس کار، با توجه به شرایط مکانی برای محافظت از خطرات منحصر به فرد در حین انجام کار خود طراحی شده است.

بادگیر جلو بسته با شلوار، پوشش گرمایی بسیار مناسبی برای بدن ایجاد می کند. لباس کار هایی که به صورت بارانی هستند، با توجه به شرایط هوایی سردسیر یا معتدل و بارانی از پارچه های مخصوص ضد آب دوخته می شوند. بادگیرها فری سایز بوده و در رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند. از بادگیرها در پروژه های مختلف عمرانی، تاسیساتی، کشاورزی، شیلات و… استفاده می شود.

 

لباس کار بادگیر ضد آب

لباس کار بادگیر ضد آب پارچه شمعی پشت لاستیک

لباس کار بادگیر ضد آب پارچه شمعی مخصوصا هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد. این لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن شما در برابر خیس شدن جلوگیری میکند.

لباس کار بادگیر ضد آب

 

برای نگهداری برخی از لوازم ترجیحا کوچک در قسمت جلویی لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب پارچه شمعی جیبی طراحی شده است. این جیب درواقع به وسیله زیپ و روکشی که از جنس خود پارچه شمعی است، باعث می شود آب به درون جیب نفوذ نکند.

پارچه شمعی لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب کاملا سبک بوده و با وزن کمی که دارد مانع خستگی افراد در حین کار میشود. و شما می توانید به صورت طولانی مدت بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.

 

لباس کار بادگیر ضد آب

باکیفیت ترین لباس کار ضد آب در تولیدی “اسفید”

ما به شما اطمینان می دهیم که با کیفیت ترین لباس های کار را با استفاده از بهترین پارچه های داخل بازار تولید می کنیم.و با نازل ترین قیمت نسبت به بقیه فروشگاه ها در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

شما مشتریان عزیز می توانید از لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب پارچه شمعی در روزهای سرد زمستان نیز استفاده کنید. و آن را بر روی لباس های دیگر خود بپوشید.از این نوع لباس  در پروژه های مختلف عمرانی، تاسیساتی، کشاورزی، شیلات و… استفاده می شود.

 

لباس کار بادگیر ضد آب

 بروزترین لباس کار ضد آب در تولیدی اسفید

لباس های کار ضد آب تولید شده ما کاملا فری سایز بوده و از بروزترین مدل های روز در طراحی آن ها استفاده شده است.و در رنگ های مختلف تولید و به صورت عمده عرضه می شوند. برای سفارش اینترنتی و مشاوره در سفارش این لباس ها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

لباس کار بادگیر ضد آب

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …