بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / سفارش انواع کلاه ایمنی با کیفیت

سفارش انواع کلاه ایمنی با کیفیت

سفارش انواع کلاه ایمنی: بی تردید اصلی ترین بخش بدن که باید مراقبت کاملی از آن صورت گیرد سر است. چون که تمام سیستم اعصاب مرکزی در سر قرار گرفته و کوچکترین آسیب و ضربه ای به آن می تواند آسیب های جبران ناپذیری را برای افراد به وجود آورد. حتی هنگام انجام امور روزمره هم ممکن است در اثر سهل انگاری ضربه ای به سر وارد شود چه برسد به انجام کارهای خطرناک صنعتی. طبق قوانین استاندارد استفاده از کلاه ایمنی کار برای تمام کارگران و کارکنانی که در کارخانه، پروژه های ساختمانی، معدن و نظیر این فعالیت دارند الزامی است.

سفارش انواع کلاه ایمنی

اهمیت استفاده از کلاه ایمنی کار

بر اساس آمار به دست آمده سالانه حدود دو میلیون نفر از کارکنان صنعتی دچار آسیب دیدگی و شکستگی جمجمه، سر، فک و صورت می شوند. بهره گیری از کلاه ایمنی نه تنها به مقدار زیادی از بروز حوادث این چنینی جلوگیری می کند بلکه از اتلاف وقت کاری جلوگیری می کند.

خطرات عمده ای که در محیط کار سر و جمجمه را تهدید می کند شامل :

 • خطرات ناشی از ضربه های وارد به سر در اثر سقوط اشیا روی سر یا برخورد با آنها از دو طرف سر
 • خطر پاشیدن مواد مذاب ، مواد داغ و مواد شیمیایی و اسیدی روی سر
 • گیر کردن مو یا سر در دستگاه ها و ماشین آلات مکانیکی
 • آتش گرفتن موی سر
 • خطر برق گرفتگی سر در اثر برخورد با سیم های برق و تجهیزات الکتریکی

ویژگی های یک کلاه ایمنی استاندارد

 • مقاوم در برابر نفوذ اجسام

 • جذب شوک ضربه وارده

 • مقاوم در برابرآب و قابلیت سوختن آرام

سفارش انواع کلاه ایمنی

انواع کلاه ایمنی کار

امروزه انواع مختلفی از کلاه ایمنی توسط تولید کنندگان در بازار ارائه شده است. در انتخاب کلاه ایمنی مناسب توسط کار فرمایان بر طبق استاندارد ها تامین حفاظت  مناسب کلاه انتخابی در مقابل مخاطرات محیط کار می باشد. به شکل کلی کلاه های ایمنی به سه گروه طبقه بندی می شوند:

 •  نوع A کلاه های مقاوم در برابر نفوذ وبرخورد با حفاظت محدود در برابر ولتاژبرق تا ۲۲۰۰ ولت.
 •  نوع B این نوع کلاه سطح بیشتری از حفاظت در برابر خطرات الکتریکی ,شوک های برقی ولتاژبالا و سوختن را تامین میکند. (۲۰۰۰۰ولت). و همچنین حفاظت لازم در برابر خطرات و برخورد اجسام پرتاب شده یا سقوط کرده را تامین می کنند.
 • نوع C کلاه های سبک و راحتی هستند که سر را در برابر برخورد محافظت می کننداما در برابر خطرات الکتریکی مقاوم نیستند.
 • نوع دیگری از کلاه های ایمنی در بازار کلاه های لبه دار هستند. این کلاه ها برای محیط هایی توصیه می شوند؛ که حفاظت از خراشیدگی سر یا باد کردن سر در اثر ضربه لازم است. این کلاه ایمنی برای حفاظت در برابر سقوط یا پرتاب اجسام طراحی نشده است.

سفارش انواع کلاه ایمنی

 

جنس کلاه ایمنی کار

سفارش انواع کلاه ایمنی: هر کلاه ایمنی کار از دو بخش اصلی تشکیل شده است. یکی پوسته بیرونی که بخش خارجی کلاه بوده و وظیفه مقاومت در مقابل نیروها و ضربات خارجی را دارد و دیگری یراق داخل کلاه می باشد که پوسته بیرونی کلاه را بدون ایجاد تماس با سر روی سر نگه می دارد و نیروهای وارده را جذب می کند .پوسته بیرونی کلاه ایمنی شامل سطح پوسته که از مواد مختلف پلیمر pvc ( پلی اتیلن PE و ABS ) یا فایبر گلاس یا آلومینوم می باشد. دقت داشته باشید کلاه های ساخته شده از ABS مقاومت بالاتری نسبت به ضربه، حرارت و پاشیده شدن مواد شیمیایی دارند و از فایبر گلاس هم برای ساخت کلاه هایی که نیاز به مقاومت در برابر گدازه دارند استفاده می شود.

سفارش انواع کلاه ایمنی با کیفیت

سفارش انواع کلاه ایمنی: قیمت انواع کلاه ایمنی کار در بازار های داخلی با بازار های خارج از کشور بسیار متفاوت است. این امر بستگی به عوامل زیادی دارد که اساسی ترین آن ها سطح کیفی محصولات می باشد که می تواند قیمت ها را کاهش و یا افزایش دهد. لباس های مورد نظر با توجه به کارایی که دارند می تان آن ها را در انواع و اقسام مختلفی جست و جو کرد که هر کدام ویژگی های خاصی را به خود در تولیدی اختصاص می دهند. برای سفارش انواع کلاه ایمنی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش انواع کلاه ایمنی

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …