بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / یونیفرم سرآشپز / خرید یونیفرم سرآشپز رستوران ارزان قیمت و ارسال به تمام نقاط ایران
خرید یونیفرم سرآشپز رستوران

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران ارزان قیمت و ارسال به تمام نقاط ایران

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران: همانطور که می دانید تمامی کسانی که مشغول به انجام یک کار به صورت مداوم و روزمره می باشند، می بایست یک نوع لباس کار به تن نمایند. لباس کار یک نوع لباس می باشد که به منظور عدم خراب شدن یا کثیف شدن لباس های اصلی مورد استفاده قرار می گیرند. در رستوران ها افراد زیادی مشغول به فعالیت می باشند. این افراد هر کدام لباس فرم مخصوصی را به تن می نمایند.

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران

لباس سرآشپز از اصلی ترین لباس هایی می باشد که در یک آشپزخانه رستورانی و… مورد استفاده قرار می گیرد. سرآشپز به عنوان قلب آشپزخانه محسوب می شود و از مهم ترین افرادی می باشد که در آشپرخانه مشغول به کار است. این فرد به دلیل شغل مهمی که دارد باید خیلی زود در هرکجای آشپزخانه قابل شناسایی باشد.

یونیفرم سرآشپز رستوران

از این رو سرآشپز ملزم به پوشیدن لباسی مخصوص بوده که تفاوتی با لباس سایرین داشته باشد. یونیفرمی که سرآشپز می پوشد نسبت به لباس آشپزان، کمک آشپزان و سایر خدمه متفاوت می باشد به صورتی که از دور تشخیص داده شود که چه کسی سرآشپز است. انواع لباس سرآشپز و سایر لباس های نام برده شده اعم از لباس فرم آشپزی، یونیفرم کمک آشپز و… را می توانید در طرح های متنوعی از تولیدی ما خریداری کنیید. این لباس ها با قیمتی کاملا مناسب به شما مشترین محترم ارائه می گردد.

ویژگی های یونیفرم سرآشپز رستوران

 • قابل شستشو باشد.
 • متناسب با اندام دوخته شود.
 • لباس دارای دوخت حرفه ای باشد.
 • مطابق با محیط لباس نیز ست گردد.
 • حین کار در لباس احساس راحتی داشته باشید.
 • روپوش به نحوی باشد که خیلی بلند و یا خیلی کوتاه نباشد.
 • رنگ بندی هایی که در آن بکار می رود با هم تناسب داشته باشند.
خرید یونیفرم سرآشپز رستوران

خرید اینترنتی جدیدترین یونیفرم سرآشپز رستوران

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران: جدید ترین یونیفرم های سرآشپز در این سایت تولید شده و نسبت به نوع های دیگر کیفیت بسیار بالاتری دارا می باشد. یونیفرم سرآشپز یک لباس خاص و مخصوص می باشد و با لباس آشپز و یا لباس هایی که در فست فودی ها پوشیده می شود تفاوت زیادی داشته است.

به همین علت علاوه بر اینکه این لباس ها به جهت رعایت بهداشت مورد استفاده قرار می گیرد برای تشخیص سمت افراد نیز مناسب خواهد بود و مورد بهره گیری قرار می گیرد. یونیفرم سرآشپز دارای ترکیبات بسیار زیادی می باشد که یکی از این ترکیبات کلاه سر آشپز است که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

رنگ بندی یونیفرم های سرآشپز رستوران موجود در بازار

 • رنگ نارنجی و سیاه
 • رنگ بنفش و سیاه
 • رنگ آبی و سیاه
 • رنگ زرد و سیاه
 • و …

اهمیت استفاده از لباس آشپزی مناسب در رستوران ها

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران: لباس هایی آشپزی که پرسنل یک مجموعه رستورانی می بایست ان ها را به تن نمایند قطعا باید زیبا و یک دست باشد. این لباس ها در طرح های گوناگون و با کیفیت بالا از تولیدی اسفیدکار تهیه گردیده اند و مورد استفاده برای تمامی افرادهستند، چرا که دوخت لباس ها در تمامی سایز های مختلف انجام پذیرفته است و سایز های زیادی را دارا می باشد.

یونیفرم سرآشپز نیز مانند همه ی لباس های که در محیط به تن می شود مورد استفاده قرار می گیرد. این لباس ها به صورت عمده و خرده قابل دسترسی است و به فروش گذاشته می شود. جهت خرید انواع لباس آشپزی و کلاه ها، پیراهن های آشپزی و… می توانید با شماره های درج شده در بخش پایین صفحه با ما در تماس باشید.

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران

فروش عمده انواع یونیفرم سرآشپز رستوران

همان طور که گفته شد یونیفرم سرآشپز رستوران یکی از انواع لباس های آشپزی است که در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. این لباس بطور معمول بهترین درجه را در میان سایر لباس های موجود در یک رستوران را دارد. اگر به یک رستوران رفتین و متفاوت ترین لباس را بر تن یکی از پرسنل دیدید که در آشپزخانه مشغول کار است، آن فرد سرآشپز خواهد بود.

یونیفرم سرآشپز رستوران از اساسی ترین یونیفرم هایی می باشد که در یک آشپزخانه استفاده می شود. سایت اسفیدکار به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع لباس های فرم در زمینه ی آشپزی می باشد. این لباس ها با بهترین متریال از پارچه های کتان تولید می شوند.

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران ارزان قیمت و ارسال به تمام نقاط ایران

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران: شما مشتریان محترم این محصولات را می توانید به صورت خرده و عمده برای رستوران خود خریداری نمایید و تمیزی و پاکیزگی را به محل کار خود هدیه دهید. اگر می خواهید با کیفیت ترین لباس ها را برای کارمندان خود تهیه کنید، می توانید از طریق سایت ما این خرید را به صورت اینترنتی انجام دهید.

انواع یونیفرم سرآشپز و پرسنل آشپزخانه در مدل ها و سایز های مختلف به فروش می رسد. برای خرید اینترنتی می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. این مجموعه بجز یونیفرم سرآشپز، انواع لباس ها را برای رستوران ها و کافه ها تولید می نماید. شما می توانید انواع کلاه آشپزی و انواع لباس آشپزی را نیز از ما تولیدی تهیه نمایید.

خرید یونیفرم سرآشپز رستوران
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com