بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب
خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت مرکز فروش اسفید کار فراهم شده است.برای سفارش و خرید لباس بیمارستانی و آزمیشگاهی یکبار مصرف و پارچه ای در مدل های زنانه و مردانه و بچگانه از طریق شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه

لباس آزمایشگاهی زنانه از لباس هایی است که اهمیت زیادی در بیمارستان ها و ازمایشگاه ها دارد.
آنچه که در تولید و تهیه لباس زنانه در ازمایشگاه ها اهمیت دارد ویژگی های زیاد و  متفاوت بودن  آن می باشد.
لباس بیمارستانی و ازمایشگاهی زنانه به دلیل اینکه در تنوع های گوناگونی تولید می‌شود دارای بافت و پوشش متفاوت هست و از نظر هزینه برای بیمارستان ها نیز دارای درجه اهمیت زیادی میباشد.
امروز برای تولید و تهیه لباس بیمارستانی و ازمایشگاهی از پارچه های مختلفی در شکل ها و طرح های متفاوتی بهره گیری می‌شود که باید ویژگی ها و تنوع های گوناگونی به آن بدهند زیرا در بیمارستان‌ها قشر زنان در رده بندی های گوناگونی در اتاق‌های عمل، اتاق بخش های بستری و…. تقسیم می‌شوند و نیازمند پوشش متفاوتی هم هستند.

تأثیر قیمت تمام شده در تولید انواع لباس بیمارستانی

اگر قیمت تمام شده لباس بسیار کم باشد مسلماً هزینه خرید آن هم کمتر میشود و افراد بیشتر راغب میشوند که  خرید ‌کنند در واقع قیمت تمام شده لباس در آن تأثیر زیادی دارد.
اگر هزینه‌ای که برای تولید آن  صرف می‌شود کمتر شود مسلما تولیدی ها سعی می کنند که آن را با جنسیت بهتر و کیفیت بیشتری تولید کند.
کیفیت و مرغوبیت در تولید وتهیه لباس اهمیت زیادی دارد اگراز جنس مرغوب و با کیفیت با قیمت پایین سطح تولید خود را بالا ببرند قیمت تمام شده تولید گونه های مختلف لباس بیمارستانی و ازمایشگاهی کاهش پیدا می‌کند و سبب می‌شود که هم کیفیت بسیار زیادی را داشته باشند و همچنین تولید شان بیشتر شود در واقع تولید بیشتر بر کاهش قیمت تاثیر بسیار زیادی دارد.

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

برای اطلاع از سایر محصولات این شرکت روی لینک کلیک کنید.

جنس پارچه و اهمیت آن برای پژوهشگران

این روپوش های ازمایشگاهی پارچه تترون اغلب به رنگ سفید می باشند و در بافت پارچه ای این روپوش ها از پنبه استفاده می شود که قابلیت استریل چند باره را دارند و در صورتی که با احشای خون و سایر مایعات عفونی و میکروبی آلوده شوند می توان به راحتی با مابع های ضد عفونی کننده آن ها را تمیز کرد. از آراستگی ظاهری بیشتری می توان برخوردار بود زیرا رنگ سفید هر نوعی آلودگی را به راحتی نشان می دهد و می توان آن را تمیز کرد و چون پژوهشگران از شخصیت ها یبسیار مهمی در بیمارستان هستند باید از زیبایی و آراستگی ظاهری خوبی برخوردار باشند.

این روپوش ها در سایزهای بسیار متفاوتی تولید و تهیه می شوند و به راحتی در بازار می توان آن را تهیه کرد و مورد استفاده قرار گیرد و بر اساس احتیاج مشتری و بدون هیچ نوع محدودیتی می توان تهیه کرد از ویژگی های بارز این لباس ها می توان به کاربردی بودن لباس اشاره کرد.نیز مقاوم و پایداری بودن در برابر پارگی از دیگر مزایای این لباس ها میباشد. در ضمن دارای پوشش بسیار راحتی هستند و همچنین وزن سبکی دارند و می توان به راحتی آن را جابه جا کرد. در ضمن از ویژگی بسیار مهم روپوش های پژوهشگران پارچه تترون می توان به ضد آب ژاول بودن آن اشاره کرد که بسیار مهم هست و تاثیر بسیار مهمی در تمیز و بهداشتی بودن این روپوش ها دارد. در ضمن قابل استریل هم هستند و هم چنین ضد عرق نیز هستند.

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی با بهترین کیفیت در بازار های اینترنتی

قیمت البسه پزشکی قیمت البسه پزشکی : البسه پزشکی و بورس خرید و فروش اقسام …