بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری درجه یک
خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری درجه یک

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری: لباس کار درجه یک در حقیقت معرف و نمایش مشخصات یک سازمان و شرکت می باشد. در هر صنعت یا حرفه ای که مشغول به کار باشید، یکی از اساسی ترین ملزومات آن لباس کار است. لباس کار علاوه بر اینکه نظم و انضباط خاصی به محیط کار می بخشد اگر بر اساس نوع شغل و حرفه انتخاب شود، می تواند از بسیاری از حوادث کاری هم پیشگیری نموده و هزینه های هنگفت ناشی از این حوادث را کنترل کند. هر شغلی به مقتضای محیط و نوع ابزارهایی که فرد با آن کار می کند می بایست لباس کار ویژه ای داشته باشد.

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

اغلب لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی حفاظت می­کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار (دو تکه) و نوع یکسره و از جنس الیاف طبیعی و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی و در مواردی تماماً از الیاف شیمیایی و صنعتی تولید می­شود. هر چه الیاف بکار رفته شده در پارچه طبیعی­تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر می باشد. البسه اختصاصی در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می­توان لباس عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه،‌ لباس نسوز مخصوص کوره و لباس ضد حریق از جنس پارچه ­های PVC را نام برد.

جنس لباس کار: 

جنس لباس کار می بایست با توجه به شرایط اقلیمی و فصول مختلف در نظر گرفته بشود. در شرایطی که احتمال سوختن لباس کار در اثر ریختن پلیسه و یا تحت تأثیر حرارت زیاد وجود دارد، جنس لباس کار بایستی ۹۰% پنبه باشد.  به منظور استحکام بیشتر از پارچه با بافت کج راه با تراکم بالا و نخ چهل دولا از نوع رینگ (Ring) استفاده گردد.  به منظور دوام بیشتر رنگ و پیشگیری از رنگ دادن پارچه پس از شستشو و همچنین جلوگیری از آب رفتن پارچه از رنگ های راکتیو در رنگرزی پارچه استفاده شود.

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

 لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

امروزه هر لباسی مناسب هر محیطی نخواهد بود و می بایست با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی لباس کار مخصوص به خود را پوشید. لباس کار کاپشن و شلوار کارگری مخصوصا هوای پاییزی و حتی زمستانی نیز می باشد، این لباس کار کاپشن و شلوار کارگری کاملا ضد آب تولید می شود و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن کارگران در مقابل خیس شدن و سرما جلوگیری میکند.

لباس کار کاپشن و شلوار کارگری،از جنس پارچه شمعی بوده که بسیار سبک می باشد و کاملا ضد آب است. همچین در قسمت داخلی لباس کار کاپشن و شلوار کارگری یک لایه آستر طراحی شده است که بدن را گرم نگه داشته و این امر سبب می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده نمایید.

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

قیمت لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری: یکی دیگر از موضوع هایی که خریداران لباس های کار با آن مواجه هستند، قیمت انواع لباس کار خواهد بود، که پیدا کردن این قیمت‌ ها به طور دقیق بسیار مشکل خواهد بود. این مشکل می‌ تواند علت های مختلفی داشته باشد، که اساسی ترین علت آن،امروزه عدم ثبات در بازار و عدم دسترسی به مواد اولیه برای تولید کنندگان است.

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری: مهم ترین موضوع در خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری، پیدا کردن محل خرید مناسب است. امروزه دو گزینه برای خرید لباس وجود دارد که یکی از آن ها خرید حضوری و دیگری خرید اینترنتی می باشد. هر کدام از این دو روش دارای مزایا و معایب خاص خود است و به شرایط خریدارن نیز بستگی دارد. گروه اسفید تولید لباس کار کاپشن و شلوار را به صورت عمده انجام میدهد و یکی از تولید کنندگان برتر انواع لباس کار در کشور می باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری با کیفیت درجه یک، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید لباس کار کاپشن و شلوار کارگری
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …