بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید لباس کار فضای سبز و شهرداری با قیمت مناسب

خرید لباس کار فضای سبز و شهرداری با قیمت مناسب

خرید لباس کار فضای سبز: به منظور پیشگیری از آلودگی لباس های شخصی کارگران در زمان انجام کار و پوشش مناسب بدن آنان در مقابل آلاینده های محیط کار، پیمانكاران طرف قرارداد شهرداری ها موظف اند، لباس کار یكسره با مشخصات ذکر شده در این دستورالعمل را تهیه و در اختیار کارگران قرار دهند. به منظور سهولت در انجام کار و پیشگیری از حوادث احتمالی، لباس کار یكسره باید متناسب با اندازه بدن کارگران باشد.

خرید لباس کار فضای سبز

کاربرد انواع لباس کار فضای سبز و شهرداری

فروش لباس کار فضای سبز و طراحی خاص آن برای کارمندان شهرداری از لحاظ ایمنی جایگاه ویژه ای دارد.چند نمونه از کاربرد های این لباس ها:

  • بطور نمونه وجود شبرنگ دوزی های موجود در لباس سبب نجات جان فرد شده و زمانی که هوا تاریک می شود موجب دیده شدن آنان در دل شب توسط رانندگان و رعایت قوانین و حفظ جان انان می باشد.
  •  لباس کار فضای سبز به دلیل اهمیت بسیار بالای طراحی و نوع آن از موارد انضباطی برای کارمند است و هرساله کنترل شاخص های بهداشتی و ایمنی از طریق ارگان های دولتی صورت گرفته،بنابراین فروش لباس کار فضای سبز به نوعی از مسائل انضباطی می باشد که برای کارکنان شهرداری دارای اهمیت زیادی است.
  • جنس مقاوم و نوع دوخت و طراحی لباس کار فضای سبز باعث و حفظ جان کارمند از خطرات احتمالی می باشد.
  • اگر دقت کرده باشید متوجه این موضوع می شوید که نوع خاص طراحی لباس های کارکنان فضای سبز و چاپ آرم شهرداری بر روی آن باعث یکسان نمودن تمام این پرسنل و تمیز وظایف آنان از دیگر کارمندان شهرداری و احترام شهروندان و ساکنان آن محیط را در پی دارد.
  • تولید کنندگان پوشاکی که فروش لباس کار فضای سبز را بر عهده دارند در تولید این نوع لباس تمام تلاش خود را میکنند تا تمام نکات به نحو احسن رعایت شود.

خرید لباس کار فضای سبز

اهمیت استفاده از لباس کار فضای سبز شهرداری

ممکن است هنگامی که در حین عبور از فضاهای سبز شهرداری می باشید، نوع لباس کارگران فضای سبز نظر شما را به خود جلب کرده باشد، اکثرا آنان بلوز و شلواری از جنس کتان پوشیده اند که بیشترشان آرم شهرداری بر روی لباس چاپ شده است. لباس کارکنان فضای سبز علاوه بر پوشش بلوز شلوار شامل دستکش،کلاه،ماسک و….هستند که نقش ایمنی و امنیت جان کارمند را بر عهده دارند.

یکی از مواردی که سالانه توسط شهرداری مورد بررسی قرار میگیرد پوشش کارمندان فضای سبز کارمندان می باشد و دلیل آن کنترل شاخص های بهداشتی با هدف سلامتی جامعه ی شهری است. یکی از مواردی که که در حین فروش لباس کار فضای سبز الزامی میباشد ،وجود شبرنگ دوزی شده در طراحی لباس می باشد.

خرید لباس کار فضای سبز

خرید عمده لباس کار فضای سبز و شهرداری

خرید لباس کار فضای سبز: خوب است بدانید تمام اجناس تولید لباس کارهای پخش عمده پوشاک اسفید که شامل بلوز و شلوار، کاپشن و شلوار و غیره دارای شش ماه گارانتی می باشد. هر نوع لباس کار کارگری هر شرکت دولتی یا خصوصی دارای لوگو تبلیغاتی شرکت خود روی پیراهن است که تبلیغ شرکت بشمار می‌رود و در دید مشتری بسیار تاثیرگذار خواهد بود. تولیدی ما دارای کارگاه تخصصی دوخت لباس فرم کارگری و کارگاه گل دوزی برای دوخت لوگو روی لباس کار ها هستند.

خرید لباس کار فضای سبز و شهرداری با قیمت مناسب

خرید لباس کار فضای سبز: تولید و پخش فروش عمده لباس کار پوشاک اسفید به صورتی است که ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار و لباس کار یکسره از پارچه های پلی استر پنبه، کتان، ویسکوز، فلامنت یا ترکیبی، و نیز جهت لباس کار بانوان عزیز که از روپوش استفاده می‌کنند از پارچه کجراه و تترون استفاده می‌شود و از آنها در تولیدی و دوخت پوشاک ما استفاده میشود همچنین در مدل های مختلف و در رنگ بندی متنوع می باشد. همچنین تمام لباس کار‌های تولید و فروش عمده لباس فرم کار پوشاک اسفید در تمام سایز ها موجود می باشد. بیشترین رنگ ها برای لباس کار مشکی، سرمه‌ای، آبی نفتی، سبز فسفری، طوسی و غیره هستند.

خرید لباس کار فضای سبز

 

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …