بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید لباس کار ضد حریق اورکت و شلوار به صورت عمده
خرید لباس کار ضد حریق

خرید لباس کار ضد حریق اورکت و شلوار به صورت عمده

خرید لباس کار ضد حریق: لباس کار آتش نشانی یا هر لباسی که بتواند از شما در مقابل حریق و آتش‌ سوزی‌ های ناگهانی محافظت کند، شاید این روزها بیشتر دغدغه شما باشد. پس از حوادث تلخی که رخ داد طی چندین سال اخیر احتمالا افرادی که در ساختمان‌ های قدیمی یا در معرض خطر کار می‌ کنند، بیشتر به این فکر هستند که در صورت گرفتار شدن در آتش می بایست چه مسائل ایمنی را رعایت کرده و البته در آن زمان بهتر است چه لباس‌ هایی به تن داشته باشند.

خرید لباس کار ضد حریق

پوششی که در هنگام حریق لازم است، شاید یکی از اساسی ترین مسائلی باشد که می‌ تواند جان ما را به خطر بیاندازد یا اینکه نجاتمان دهد، پس اگر محل کار شما نیز یکی از آن ساختمان‌ های قدیمی یا ناایمن می باشد بهتر است پیش از هر چیز خطر احتمالی را جدی بگیرید و این بار که جهت بیرون آمدن از خانه حاضر می‌ شدید لباس مناسب‌ تری را انتخاب کنید.

لباس کار ضد حریق

لباس‌ های ضد حریق از چندین لایه‌ ی مختلف ساخته شده‌اند و از چند راه متفاوت فیزیکی و شیمیایی جلوی سوختن آتش‌ نشانان یا پژوهشگری را که این لباس را به تن دارد می‌ گیرند. طبق استاندارد های آتش‌ نشانی هر لباس آتش‌ نشانی می بایست شامل سه لایه‌ ی پوششی باشد؛ محافظ خارجی، لایه‌ ی ضد رطوبت و سد گرمایی. میان این قسمت‌ها هوا وجود دارد که مانع بسیار خوبی در مقابل نفوذ حرارت می باشد.

خرید لباس کار ضد حریق

کولار و نومکس از اصلی ترین مواد مقاومی می باشند که در تولید لباس آتش‌ نشانی استفاده می‌ شوند.هر دو این مواد مقاومت زیادی در مقابل حرارت دارند. ممکن است از مواد دیگری مانند ترکیب نخ‌ های پنبه‌ ای با نخ‌ های شیشه‌ ای در ساخت لباس آتش‌ نشانی استفاده شود.

قابلیت اشتعال لباس به چه معنا است؟

قابلیت اشتعال لباس یا الیاف به این معنا خواهد بود که یک لباس در چه مدت زمانی شعله‌ ور می‌ شود و طی چه میزان زمان به صورت کامل می‌ سوزد. نوع الیافی که در یک پارچه مورد استفاده قرار می گیرد می‌ تواند مشخص کند که لباس ما چقدر در مقابل آتش مقاوم خواهد بود.

الیاف مناسب برای لباس ضد حریق

به طور کلی دو گروه عمده از الیاف وجود دارند که ممکن است در هر مدل لباس مردانه یا زنانه مورد استفاده قرار گیرند، که شامل الیاف طبیعی یا مصنوعی می‌ شود. الیاف طبیعی الیافی مثل چرم، نخ، پشم، ابریشم، بامبو و کنف است. الیاف مصنوعی الیافی می باشند که پایه مواد نفتی دارند و ما آن‌ها را با نام‌ های نایلون، پلی استر، آکریلیک و ریون می‌ شناسیم.

اهمیت استفاده از لباس کار ضد حریق

تمتم این‌ ها راه‌ های فیزیکی مقابله با حرارت آتش می باشند. راه‌ هایی شیمیایی هم در کنار این روش‌ های فیزیکی می‌توانند به محافظت در مقابل آتش کمک کنند. بطور مثال بعضی مواد شیمیایی مانند نمک‌ های آمونیوم مرغوب می باشند که در برابر گرما واکنش‌ های شیمیایی می‌ دهند و مانع پیشرفت آتش می‌ شوند. نخ‌ های پنبه‌ ای به کار رفته در ساختار لباس‌ های آتش‌ نشانی هم در صورتی که با موادی مثل اسید فسفریک پوشانده شوند مقاومت بالایی در مقابل سوختن پیدا می‌ کنند.

خرید لباس کار ضد حریق

به جز این لباس با کیفیت ضد حریق، لباس‌ های دیگری هم هستند که در شرایط خیلی ویژه ممکن است استفاده شوند. یکی از این لباس‌ ها، لباس نزدیک شدن به آتش است که لایه‌ ای خارجی با خاصیت بازتاب فلزی دارد تا مقدار زیادی از گرمای آتش را از ابتدا بازتاب کند.

خرید لباس کار ضد حریق اورکت و شلوار به صورت عمده

خرید لباس کار ضد حریق:خرید لباس کار ضد حریق در بازار های موجود در سراسر کشور، بسته به نوع، جنس، کیفیت و مواردی از این قبیل، با قیمت های متفاوتی انجام می گیرد. اگر قصد خرید لباس کار ضد حریق را دارید، لازم نمی باشد به مراکز فروش حضوری مراجعه کنید و زمان و هزینه زیادی را مصرف کنید.

فقط با چند کلیک ساده در سطح بازار مجازی، به سایت های اینترنتی دست خواهید یافت که به فروش لباس کار ها مشغول بوده و قیمت فروش مناسبی برای محصولات شان در نظر گرفته اند تا هر کسی توان خرید لباس مورد نظر خود را داشته باشد. برای خرید لباس کار ضد حریق اورکت و شلوار به صورت عمده با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

خرید لباس کار ضد حریق
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …