بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس آشپزی / خرید لباس کار آشپزی زنانه شیک در سایت اسفیدکار
خرید لباس کار آشپزی زنانه

خرید لباس کار آشپزی زنانه شیک در سایت اسفیدکار

خرید لباس کار آشپزی زنانه: هر آشپزخانه ای علاوه بر داشتن تنوع غذایی و ایمنی غذایی می بایست لباس مخصوص به آشپزخانه را هم داشته باشد این لباس هم برای بهداشت شخصی فرد و نیز جهت جذب مشتری مورد استفاده قرار می گیرد و کارمندان رستوران می توانند با یک لباس مناسب از مشتری استقبال نمایند.

خرید لباس کار آشپزی زنانه

جهت خرید لباس کار آشپزی باید به طرح و نوع لباس کار توجه داشت زیرا با طرح مناسب یا ست کردن آن با محیط آشپزخانه می توان توجه بیشتری را به خود جلب نمود؛ با انتخاب نوع لباس مناسب می شود از بوی تعریق کارمند جلوگیری نمود و محیط را برای پذیرایی از مشتری فراهم کرد.

لباس کار آشپزی زنانه

لباس آشپزی زنانه به عنوان یکی از لباس های فرم و کار مناسب خانم ها در اماکن رستورانی و غذا خوری ها است که با دوختی بی نظیر توجه هر متقاضی را به خود جلب می کند. همچنین به علت سخت پسندی و ظرافت زیاد در انتخاب ما با کادری مجرب و توانمند آمده ایم تا تمام نیاز های شما حتی مدل های پیشنهادی خودتان را برای شما تولید و تامین نماییم.

اهمیت استفاده از لباس آشپزی

لباس های فرم در محیط هایی همانند رستوران های سنتی و مدرن، کافی شاپ ها، فست فودی ها و شیرینی فروشی ها و … نقش بهسیار زیادی دارند. وجود لباس فرم بر تن کارکنان این مجموعه ها سبب می شود که نظافت را در محیط به چشم مشتریان نمایان کند. اگر این لباس ها یک دست باشند و همه پرسنل به یک شکل لباس بپوشند موحب تغییر چشم گیری در روحیه خود کارکنان و نیز جذب مشتریان به سمت رستوران می شوند. بهره گیری از این لباس های فرم سبب انسجام و یک دستی بین کارکنان می شود که این خود از اساسی ترین دلایل اهمیت وجود لباس فرم در یک مجموعه می باشد. 

خرید لباس کار آشپزی زنانه

چند نمونه از ویژگی های که باید لباس های آشپزی زنانه داشته باشند:

  • دوخت ظریف و پنهان را دارا باشد.
  • از جیب های جا دار و متعدد تشکیل شده باشد.
  • در برابر اتوکشی برای ضد عفونی مقاوم باشد.
  • در برابر حرکت زیاد و فعالیت زیاد زود چروک نشود.
  • پارچه های به کار گیری شده در دوخت آن باید در برابر شست و شو بسیار با دوام باشد.
  • پارچه های به کار گیری شده در دوخت آن باید مقاوم در برابر لک و پخش شدگی غذا بر روی آن باشد.
  • مدل های زیبا و چشم گیر داشته باشد.

فروشگاه لباس کار آشپزی زضنانه با بهترین کیفیت

اسفیدکار با سابقه چندین ساله و تلاش پی در پی و متوالی آماده است تا هر گونه نیازی که مشتریان داشته باشند را برطرف نماید و آن ها را برای رسیدن به خواسته هایشان کمک نماییم. خانم ها مهم ترین نقش در پیش برد کار های مرتبط با خوراک و غذا دارند که می بایست به آن ها اهمیت خاص داده شود چرا که هر مشتری با ورود به رستوران در اولین نگاه ظاهر مرتب و منظم آن ها را می بینند. به همین علت ظاهر خانم ها اهمیت خاصی دارد. با ما همراه باشید تا با کیفیت ترین لباس ها را برای پرسنل خود به ارمغان بیاورید.

خرید لباس کار آشپزی زنانه

مراکز فروش لباس آشپزی درجه یک

خرید لباس کار آشپزی زنانه: پیدا کردن مراکز خرید درجه یک ایرانی و با این حال ارزان در کشور کار سختی نخواهد بود، کافی است کمی تحقیق نماییم و مراکز خرید شناخته شده و فروشگاه های معروف را شناسایی کنیم. یکی از راه های بهتر یافتن این نمونه مغازه ها این می باشد که به مغازه های تکی و جدا گانه مراجعه نکنیم و وارد مراکز خرید مخصوص به همان لباسی که در نظر داریم مراجعه کنیم و عموما مراکزی می باشند که به اصطلاح بورس آن محصول هستند. به غیر از بازار بزرگ تهران که بهترین و شناخته شده ترین بازار هست مراکز بسیار دیگری نیز وجود دارند. 

خرید لباس کار آشپزی زنانه شیک در سایت اسفیدکار

خرید لباس کار آشپزی زنانه: فروشگاه و تولیدی اسفیدکار هم اکنون با گستره‌ ای از کالاهای متنوع در زمینه های پوشاک و البسه کار، برای مشتریان خود « تجربه‌ ی لذت‌ بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌ کند. گروه ما از ابتدای فعالیت خود همواره سعی و تلاش خود در این بوده است که ارسال مرسولات در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، بهترین قیمت بازار و نیز بهترین کیفیت کالا در اختیار مشتریان قرار گیرد. برای خرید لباس کار آشپزی زنانه شیک با ما تماس بگیرید.

خرید لباس کار آشپزی زنانه
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار آشپزی و رستورانی با قیمت مناسب

برای خرید لباس کار آشپزی می بایست به طرح آن توجه کرد، زیرا با طرح مناسب و ست کردن آن با آشپزخانه می توان توجه بیشتری را به خود جلب کرد. مشتریان زیادی به دنبال خ