بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید لباس فرم رستوران | تولید آن با کیفیت درجه یک

خرید لباس فرم رستوران | تولید آن با کیفیت درجه یک

خرید لباس فرم رستوران: لباس فرم یا لباس متحد‌الشکل یا یونیفرم (Uniform) به مجموعه لباسی می گویند که توسط اعضای یک نهاد مورد استفاده قرار می گیرد.این لباس‌ها یکسان بوده و سبب بازشناسی آسان‌تر اعضای نهاد توسط خود آنان یا توسط دیگران می‌شود.در حال حاضر بسیاری از نهادها برای راحتی کار خود، رعایت نظم، مسایل بهداشتی و بهداشت کار یا الزامات قانونی از لباس فرم یکسان استفاده می‌کنند.

خرید لباس فرم رستوران

لباس های فرم در محیط هایی مثل رستوران های سنتی و مدرن، کافی شاپ ها، فست فودی ها و شیرینی فروشی ها و … نقش بسیار زیادی دارند. وجود لباس های فرم بر تن کارکنان این مجموعه ها موجب می شود که نظافت را در محیط به چشم مشتریان نمایان کند. اگر این لباس ها یکسان و همانند باشند و همه ی پرسنل به یک شکل لباس بپوشند باعث تغییر چشم گیری در روحیه ی خود کارکنان و همچنین جذب مشتریان به سمت رستوران می شوند. استفاده از این لباس های فرم باعث انسجام و یک دستی بین کارکنان می شود که این خود از مهم ترین دلایل اهمیت وجود لباس فرم در یک مجموعه است.

لباس فرم تا موفقیت در کسب و کار

همان طور که می دانید موفقیت یک کسب و کار به مجموعه ای از ده ها و حتی شاید صد ها فاکتور مختلف وابسته می باشد که به عنوان مدیری آگاه باید به تک تک آن ها دقت کافی نشان دهید.در این میان از جمله اساسی ترین عوامل پیشرفت می توان به لباسی که کارمندان استفاده می کنند، اشاره کرد. شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی این موضوع به ظاهر بی اهمیت نیز تاثیر زیادی بر وضعیت کسب و کارتان خواهد داشت.همان طور که نیروی کار در تمام حرفه ها از کارکنان یک فست فود گرفته تا پزشکان لباسی مخصوص به خود را می پوشند، کسب و کار نیز فارغ از زمینه فعالیتی آن بهتر است از یک سری اصول پوششی پیروی کند.لباس متحد و یک شکل همه کارکنان، مزایای زیادی به دنبال دارد که در ادامه به تفسیر اصلی ترین آن ها خواهیم پرداخت.

خرید لباس فرم رستوران

لباس فرم رستوران

برای ما ایرانیان ظاهری شیک و خاص همیشه الویت دار و مهم بوده است . اکثرا این خاص بودن و جذابیت را در پرسنل یک رستوران جستجو می کنیم. پوششی جذاب و منحصر به فرد که میتواند رستوران شما را برند کند و برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار کند و لوح زیبایی از شما و کسب و کارتان در ناخودآگاه مشتری حک شود. لباس فرم یکسان و زیبا نمایانگر نظمی می باشد که در محل کار شما حاکم است و میتوانید همه ی پرسنل اعم از بخش های مختلف آشپزخانه از آشپز و سر آشپز گرفته تا الباقی پرسنل رستوران.

انواع لباس فرم رستوران

 

  • لباس سر پیشخدمت: معمولا مدیریت نیروی‌های خدمتکار و  مدیریت کلی خدمات را بر عهده دارد و یا مسئول چندین خدمتکاردر بخشی از رستوران است.
  • لباس پیشخدمت: مسئول سفارش گیری از مشتریان، آشنایی به منو،پیشنهاد دادن غذا به مشتریان
  • لباس سرآشپز:سر آشپز ارشد‌ترین عضو در میان کارکنان آشپزخانه که تصمیم‌های اصلی را می‌گیرد، مانند: استخدام و اخراج،نظارت بر خدمه آشپزخانه ،تهیه منوهای غذایی
  • لباس آشپز: دستورات را بطور مستقیم از سرآشپز می‌گیرد، ناظر بر روند آماده سازی غذااز ابتدا تا انتها است، تا بشقاب بطور بی نقصاز آشپزخانه بیرون برود
  • لباس باریستا: پیشبند بسته به جنس استفاده مختلف دارد. باریستا (کافی من ) فردی که متصدی بار است و مسئول تهیه تمامی‌نوشیدنی‌ها می باشد.

خرید لباس فرم رستوران

خرید لباس فرم رستوران به صورت عمده

خرید لباس فرم رستوران: در حال حاضر، تولید کنندگان بسیار زیادی در ضمینه تولید انواع لباس فرم رستوران در کشور فعالیت میکنند. به این علت ، مشخص کردن این که کدام فروشگاه بهترین و بزرگ ترین تولید کننده است کار خیلی دشواری میباشد . شما میتوانید با خرید از فروشگاه ما ، بهترین و با کیفیت ترین لباس های فرم رستورانی را در اختیار داشته باشید. حتما تا کنون شما هم قصد خرید انواع لباس فرم را داشته اید اما تشخیص این که کدام فروشگاه برای خرید انواع لباس آشپزی ارزان بهتر می باشد برایتان دشوار بود. امروز ما قصد داریم تا به شما خریداران فروشگاهی را معرفی کنیم، که محصولات را بابالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت موجود در فروشگاه های آنلاین به فروش می رساند. اگر شما هم قصد خرید لباس فرم رستوران از یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی را دارید،فروشگاه ما، گزینه بسیار مناسبی برای خرید میباشد.

خرید لباس فرم رستوران

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …