بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / روپوش آشپزی / خرید روپوش آشپزی زنانه تولید داخل در سایت اسفیدکار

خرید روپوش آشپزی زنانه تولید داخل در سایت اسفیدکار

خرید روپوش آشپزی زنانه: آشپزی کردن از جمله فعالیت های روزانه محسوب می شود که در طی آن آشپز با مواد غذایی گوناگونی سر و کار دارد. سر و کار داشتن آشپز با این مواد غذایی می تواند سبب کثیف شدن لباس او شود. از بهترین و پر کاربرد ترین پوشش هایی که یک آشپز برای تمیز ماندن لباس هایش همواره استفاده میکند روپوش آشپزی خواهد بود.

خرید روپوش آشپزی زنانه

روپوش آشپزی در منزل و نیز آشپزخانه های صنعتی کاربرد دارد و مانع برخورد مواد غذایی و مایعات به لباس ها خواهند شد. روپوش آشپزی در آشپزخانه های صنعتی نقش دیگری را نیز ایفا می کند و آن هم یکدست شدن لباس آشپز و دیگر پرسنل فعال در آشپزخانه می باشد.

روپوش آشپزی زنانه

روپوش آشپزی زنانه به روپوشی گفته می شود که از حداقل تنوع رنگی، کیفیت متوسط پارچه و طراحی ساده برخوردار باشد. این مدل معمولا توسط کمک آشپزان و نیروی ساده خدمه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت این روپوش نسبت به سایر روپوش ها ارزان تر می باشد.

روپوش آشپز به روپوشی می گویند که دارای طرح و رنگ و پارچه مطلوب تری نسبت به روپوش آشپزی ساده باشد. این مدل بیش تر مورد توجه افراد با سابقه کار بالا و با تجربه قرار می گیرد. به طور معمول این مدل از ۲ ردیف دکمه در جلوی لباس استفاده شده است.

خرید روپوش آشپزی زنانه

خصوصیات روپوش آشپزی زنانه تولید داخل

در خرید روپوش آشپزی زنانه لازم می باشد که به نوع پارچه و نوع دوخت و مدل توجه نمود و آن را از مرکزی خریداری کرد که برای انتخاب محصول مشاورین بتوانند به خوبی شما را راهنمایی نمایند و شما را با تمامی مشخصه های یک لباس اشپزی زنانه آشنا کنند و با پوشیدن لباس در محیط کارتان راحت باشید. در حال حاضر با حضور زنان در تمامی مشاغل و حرفه ها تولید کنندگان لباس های کار شروع به طراحی انواع لباس برای بانوان کردنند که یکی از آن ها انواع لباس اشپزی و سرآشپز بانوان می باشد.

نکات مهم در خرید روپوش آشپزی

برای خرید روپوش آشپزی می بایست به حجم کاری خود توجه داشته باشید. اگر در یک آشپزخانه صنعتی مشغول به فعالیت می باشید و با حجم غذای زیادی در طول روز سر و کار دارید بهتر است تا روپوش های با کیفیت و با دوام را خریداری کنید. روپوش های با کیفیت و با دوام را میتوان در تعداد دفعات زیادی شستشو داد بدون آنکه کیفیت خود را از دست بدهند.

روپوش آشپزی بی کیفیت با چند بار شستشو فرسوده خواهند شد و رنگ، پارچه و نیز پارچه آن ها کیفیت اولیه خود را از دست می دهد. برای خرید روپوش آشپزی سعی کنید تا روپوش تمامی پرسنل را به یک رنگ تهیه کنید. ممکن می باشد تعداد زیادی آشپز در یک آشپزخانه صنعتی مشغول به فعالیت باشند که از این رو بهتر است تا به تناسب رنگ ها توجه شود.

خرید روپوش آشپزی زنانه

نمایندگی روپوش آشپزی زنانه تولید داخل در سراسر کشور

جهت خرید روپوش آشپزی زنانه تولید داخل فروشگاه  لباس آشپزی زنانه اسفیدکار با ارائه بهترین طرح ها و بالا ترین کیفیت دوخت توسط کارشناسان خود در امر مدل ترکیب رنک و نوع پارچه محصول دلخواه شما را به صورت سفارشی آماده می نماید با چاپ ارم و لوگوی شما و با بهره گیری از تکنیک گلدوزی روی پارچه خدمات رسانی می کنند. با استفاده از پارچه هایی با طرح های سنتی ویا مدرن و اسپرت با پارچه های جین وتزیینات چرمی کاری به روز را به نمایش می گذارد.

خرید روپوش آشپزی زنانه تولید داخل در سایت اسفیدکار

خرید روپوش آشپزی زنانه: توسعه اینترنت روش‌ های خرید ما را به کلی دگرگون کرده اند. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می ‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌ تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت ‏‏‌های شخصی و جمعی خود می باشیم.

خرید روپوش آشپزی زنانه

خرید روپوش آشپزی زنانه: «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین کیفیت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه می باشد که تولیدی اسفیدکار از نخستین روز تاسیس در تلاش بوده به آن پایبند باشد و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محصولات خریداری شده شما مشتریان محترم را ارسال می نماید.

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com