بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس کار / خرید انواع پارچه لباس کار درجه یک به قیمت عمده
خرید انواع پارچه لباس کار

خرید انواع پارچه لباس کار درجه یک به قیمت عمده

خرید انواع پارچه لباس کار: اغلب ادارات، رستوران ها، مجموعه های صنعتی، تولیدی، کارگاهی و … اقدام به خریداری لباس های کار یک شکل برای کارگران و کارمندان خود می کنند. پارچه لباس کار باید به نحوی انتخاب شود که  با شرایط اقلیمی منطقه و شرایط محیطی کار افراد سازگاری های لازم از جمله عدم تولید الکتریسته ساکن، مقاومت در مقابل نور، حرارت زیاد، مواد شیمایی ، مالش و …  را داشته باشد.

خرید انواع پارچه لباس کار

چون از لباس کار در همه ­ی فصول مختلف سال استفاده می شود لازم می باشد که پارچه لباس کار قابلیت استفاده در فصل های گرم تابستان و یا سرد زمستان را داشته باشد. پارچه لباس کار یکی از دغدغه های هر مشتری در زمان خرید است. اینکه جنس لباس کار با شرایط محیطی کار و البته شرایط آب و هوایی محل فعالیت سازگاری دارد ، در ادامه مطلب شما رو با انواع جنس پارچه و نحوه انتخاب آن را بیشتر آشنا می کنیم.

جنس پارچه لباس کار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

جنس پارچه مرغوب با توجه به شرایط کار و از نظر مقاومت در مقابل چروکیدگی نسبت به کار و نیز عدم تولید الکتریسیته ساکن از مخلوط حدود ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ درصد پلی استر و با توجه به شرایط اقلیمی و فصول مختلف در نظر گرفته شود. در شرایطی هم که احتمال سوختن لباس تحت تاثیر حرارت زیاد و یا ریختن پلیسه  وجود دارد از پارچه ای در تولید این لباس می بایست استفاده شود که ۹۰ درصد آن پنبه باشد.

خرید انواع پارچه لباس کار

به منظور استحکام بیشتر از پارچه با بافت کج راه با تراکم بالا مورد استفاده قرار گیرد. برای دوام پارچه در شستشو و ثابت ماندن رنگ آن و نیز برای جلوگیری از آب رفتن پارچه از رنگ های راکتیو در رنگرزی پارچه استفاده شود. طرح و رنگ لباس کارکنان بر حسب نوع سمت و کار در واحدهای مختلف به منظور شناسایی و ایمنی مورد نیاز انتخاب می شود.

انواع پارچه های لباس کار:

پارچه لباس کار تترون

با علم به اینکه پارچه تترون در کیفیت های متفاوت تولید و عرضه می شود، ضخمات این پارچه به نسبت سایر پارچه های دیگر کمتر می باشد و به شکل کلی بیشتر در تولید پیراهن مردانه مورد مصرف می شود. در بعضی مواقع برای کاهش قیمت، از این جنس پارچه در انواع روپوش های پزشکی و رستورانی نیز استفاده می شود.

پارچه لباس کار ترگال

پارچه لباس کار ترگال مثل پارچه تترون است با این فرث که از ضخامت بیشتری برخوردار است. علاوه بر خنکی لباس، از مقاوت پارچه نسبا خوبی برخوردار است. مورد مصرف پارچه ترگال بیشتر در روپوش های پزشکی و آزمایشگاهی، روپوش های کارگاهی ، لباس آشپزی و لباس فرم مدارس می باشد.

خرید انواع پارچه لباس کار

پارچه لباس کار فلامنت کجراه

پارچه لباس کار فلامنت کجراه به علت راه بافت آن که بصورت کج است و در بازار به نام لباسکار کجراه مرسوم می باشد. تفاوت پارچه کجراه با دو پارچه تترون و ترگال در بیشتر بودن ضخمامت پارچه که سبب افزایش مقاومت پارچه و البته کاهش خنک بودن لباس کار می شود. وزن پارچه کجراه در حدود ۲۸۰ گرم است.

تفاوت میان پارچه ترگال و کج

خرید انواع پارچه لباس کار: یکی از تفاوت های ظاهری میان پارچه های کجراه و ترگال وجود خطوط مورب در پارچه های کجراه می باشد که به آسانی قابل مشاهده است. علاوه بر ظاهر انواع پارچه ها که به نوع بافت آن ها مربوط می شود ، جنس الیاف، میزان تراکم و طیف رنگی آن ها نیز باعث ایجاد برخی تفاوت های کاربردی میان کجراه و ترگال شده است.

پارچه لباس کار کتان

پارچه لباس کار کتان که خود به سه دسته، کتان ۳۰ ، کتان ۷۰ و کتان ۱۰۰ درصد تقسیم بندی می شود. با توجه به درصد پنبه، وزن تقریبی پارچه کتان بین ۳۳۰ الی ۴۸۰ گرم متغییر می باشد. ولی به شکل کلی پارچه کتان از ضخامت و وزن به مراتب بالاتری برخوردار است که هر مقدار به درصد کتان پارچه اضافه شود، سبب افزایش در ضخامت و وزن پارچه هستیم.

خرید انواع پارچه لباس کار درجه یک به قیمت عمده

خرید انواع پارچه لباس کار: برای اطلاع از لیست قیمت انواع پارچه های لباس کار، می توانید از این طریق شماره های زیر تماس حاصل نمایید و هر گونه سوال و تقاضایی را با مشاوران مجرب فروشگاه اسفید در میان بگذارید. لیست قیمت انواع پارچه لباس کار با توجه به درجه کیفیت و تنوع رنگ و البته میزان کیفیت رنگ رزی پارچه بستگی دارد و بعضی از مشتریان علاوه بر اینکه به دنبال خرید انواع پارچه لباس کار درجه یک به قیمت عمده هستند، کیفیت و مرغوبیت پارچه نیز برایشان اهمیت دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خرید انواع پارچه لباس کار
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …