بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / لباس فرم / خرید انواع لباس فرم کافی شاپ شیک

خرید انواع لباس فرم کافی شاپ شیک

لباس فرم کافی شاپ

 یونیفرم کافی شاپ

همانگونه که در یک سازمان دولتی و خصوصی افراد از لباس فرم مخصوص آن سازمان استفاده می کنند؛ در هتل، رستوران، کافی شاپ به همین میزان پوشیدن فرم مخصوص و یکسان دارای اهمیت بسیار زیادی است. بطور مثال لباس کار آشپز به چند دسته تقسیم می شود که هر کدام از این لباس ها کارایی خاص خودشان را دارند.امروزه کافی شاپ به پر طرفدارترین محل از نگاه مردم عنوان شده است.اکثر قرارهای دوستانه یا کاری، جشن تولد ها و ساگردها و یا حتی استراحت های کوتاه بین مسیرهای طولانی در کافه ها انجام می گیرد.در ایران با پیشرفت فرهنگ کافی شاپ،مدیران کافی شاپ ها برای جذب بیشتر مشتری و برندینگ خود از یونیفرم ها در رنگ های مختلف، متناسب با محیط کار خود استفاده می کنند.

لباس فرم کافی شاپ

اهمیت استفاده از یونیفرم در کافی شاپ ها

به همان صورت که در یک سازمان دولتی و خصوصی افراد از لباس فرم مخصوص آن سازمان استفاده می کنند؛ در هتل، رستوران، کافی شاپ به همین اندازه پوشیدن یونیفرم کافی شاپ فرم مخصوص و یکسان خیلی قابل توجه می باشد.بعنوان مثال لباس کار آشپز به چند دسته تقسیم می شود که هر کدام از این لباس ها کارایی مخصوص خودشان را دارند. لباس کار کافی شاپی و آشپزی به چندین دسته تقسیم بندی می شوند و هر یک کارایی خاص خود را دارند.انواع لباس فرم در طرح های سنتی، مدرن و طرح دار برای انواع کافی شاپ های داخل شهر استفاده می شود.پوشیدن این لباس فرم ها برای نیرو هایی که در کافی شاپ در حال فعالیت هستند می باشد و باعث می شود تا زیبایی ویژه ای را به محل کار ببخشد.

لباس فرم کافی شاپ

اثرگذاری لباس پرسنل بر مشتریان کافی شاپ

دقت داشته باشید که مشتریان به تمیزی و نوع لباسی که پرسنل استفاده می کنند، توجه خواهند کرد؛  ازاین رو لباس فرم کافی شاپ باید به صورت مرتب شسته و اتو زده و با ظاهر زیبا و رنگ مناسب با محیط کافی شاپ طراحی شده باشد.دقت کنید که صرفا فقط داشتن یک لباس خوب برای نیروی کار کافی نمی باشد، بلکه شما باید قبل از استخدام پرسنل خود، قوانین و مقرراتی را تعیین کرده و از آن ها بخواهید که در کارشان این موارد را رعایت کنند؛ برای مثال در این مقررات باید مشخص شود نظافت و بهداشت فردی پرسنل به چه شکلی باشد و در کارشان چه موردهایی را باید رعایت کنند.بهره گیری از پوشش های مناسب برای نیروی کار رستوران ضروری است، به گونه ای که پوشش خانم ها نسبت به آقایان باید دارای تفاوت هایی باشد.

لباس فرم کافی شاپ

انواع لباس فرم کافی شاپ :

  • لباس سرپیشخدمت
  •  لباس پیشخدمت
  •  لباس آشپز
  •  لباس سر آشپز
  •  پیشبند (اپرون)
  •  باریستا ( کافی من )
  • و…
لباس سرپیشخدمت:

سر پیشخدمت یا کاپیتان افرادی هستند که معمولا مدیریت نیروی‌های خدمتکار و مدیریت کلی خدمات را بر عهده دارند و یا مسئول چندین خدمتکار در بخشی از رستوران می باشند.

 لباس پیشخدمت:

پسشخدمت مسئول سفارش گیری از مشتریان، آشنایی به منو، پیشنهاد دادن غذا به مشتریان، همکاری با خدمه آشپزخانه، آماده‌کردن صورت حساب و دریافت وجه هستند.

 لباس سر آشپز:

بالاترین عضو در میان پرسنل آشپزخانه که تصمیم‌های اصلی را می‌گیرد، مانند: استخدام و اخراج ، نظارت بر خدمه آشپزخانه ،تهیه منوهای غذایی و پیشنهادی، سفارش مواد اولیه، تخمین هزینه‌ها و … .

 باریستا ( کافی من ):

پیشبند ( اپرون )بسته به جنس استفاده مختلف دارد. باریستا (کافی من ) فردی که متصدی بار است و مسئول
تهیه تمامی‌نوشیدنی‌ها می باشد.

لباس فرم کافی شاپ

تولید انواع لباس فرم کافی شاپ شیک

تولیدی“اسفید” تمام محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید و با استفاده از بهترین نوع پارچه و بروز ترین طرح ها برای مشتریان خود تولید می کند.گروه ما با بکارگیری از پرسنل حرفه ای و مجرب انواع لباس کار و لباس فرم را می توان برای شما خریداران تهیه کند.ما بر اساس سلیقه مشتریان از بهترین نوع پارچه های موجود در بازار برای تولید انواع یونیفرم استفاده می کنیم.در حال حاضر افراد سودجو از اعتماد مشتریان سواستفاده میکنند و بازار پخش پوشاک رستورانی را بهم ریخته اند. تولیدی اسفید دارای چندین سال سابقه و اعتبار در بین همکاران خود در این زمینه می باشد.

لباس فرم کافی شاپ

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خریدلباس فرم آقایان

مرکز خرید لباس فرم آقایان دربازار های داخلی

لباس فرم آقایان لباس فرم لباس فرم به لباس های متحد الشکلی گفته می شود …