بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / البسه بیمارستانی / بازار البسه پرستاری باکیفیت درجه یک و ارزان در سال ۱۳۹۹
بازار البسه پرستاری

بازار البسه پرستاری باکیفیت درجه یک و ارزان در سال ۱۳۹۹

بازار البسه پرستاری

بازار البسه پرستاری و مقدمه آن: در حال حاضر تفاوت رنگ لباس فرم کادر پرستاری در بیمارستان های مختلف دولتی زیاد است تا حدی که بیماران نمی توانند کادر پرستاری را از پزشکان، دانشجویان علوم پزشکی، کمک بهیاران وهر چند گاهی از نیروهای خدماتی بیمارستان تشخیص دهند. ولی جهت تغییر رنگ و یکسان سازی رنگ لباس فرم پرستاران بررسی دیدگاه و نظرات کادر پرستاری ضروری است.

مطالعه حاضر با هدف بررسی دیدگاه کادر پرستاری کشور در مورد رنگ جدید لباس فرم پرستاران در سال ۱۳۹۳ انجام شده و شیوه و روش ها: این مطالعه توصیفی- مقطعی بود که دیدگاه های ۵۷۳۵ پرسنل از کادر پرستاری کشور شامل: پرستار، سرپرستار، سوپروایزر، مدیر خدمات پرستاری بیمارستان، تکنیسین هوشبری و اتاق عمل و بهیاران شاغل در بیمارستان های دولتی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سراسر کشور سال ۱۳۹۳ بررسی شده است.

بازار البسه پرستاری

 بازار البسه پرستاری

روش نمونه گیری خوشه ای دو مرحله ای بوده و ابزار گردآوری داده ها، پرسشنامه محقق ساخته شامل ۲۰ سوال در دو بخش، مشخصات دموگرافیک و بررسی دیدگاه پرستاران در مورد رنگ لباس آنها بوده است. داده ها پس از جمع آوری، با بهره گیری از نرم افزار SPSS نسخه ۱۶ و آمار توصیفی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. به دست امده انها : نتایج نظر سنجی نشان می دهد که رنگ لباس فرم کادر پرستاری در بخش های ویژه (۹/۲۶ %) آبی ، بخش کودکان (۵/۱۲%) صورتی و بخش اورژانس (۴/۱۹%) سفید، توسط شرکت کنندگان پیشنهاد شده است.

نیز فراوانی رنگ ها بر اساس سمت سازمانی شامل: بهیاران (۳/۵۶%) رنگ سفید، تکنیسین های اتاق عمل (۶/۳۴%) و هوشبری (۱/۲۴%) رنگ سبز و پرستار (۹/۴۵%)، سرپرستار(۱/۵۰%)، سوپروایزر (۴۷%) و مدیر خدمات پرستاری بیمارستان (۵/۴۹%) رنگ سورمه ای و بعد از آن ، رنگ سفید برای پرستاران پیشنهاد شده. نتیجه گیری: بر اساس نتایج می توان استفاده از ترکیب رنگ سفید و سرمه ای را برای پرسنل پرستاری و برای بخشهای ویژه آبی، کودکان صورتی و بخش اورژانس سفید پیشنهاد داد .

جهت ارتباط با بهترین تولیدکننده لباسپرستاری و لباس پرسنل و لباس پرسنل و البسه پزشکی و … کلیک کنید.

بازار البسه پرستاری

روپوش های پزشکی،پرستاری و بیمارستانی طراحی و تولید شده توسط تجهیزات اسفید کار؛ محافظت از پوست در برابر آلودگی های محیطی موجود در اماکن درمانی امری واجب و مسلم هست.

در این جهت روپوش های پزشکی،پرستاری و بیمارستانی نقش به سزایی در پیشگیری از دریافت این آلودگی ها دارند. از آنجا که روپوش پزشکی باید هر ۲ تا ۳ روز یک بار شسته شود (و حتی چه بهتر که روزانه شسته شوند به دلیل الودگی)  ما پارچه ی ترگال کج راه درجه یک را برای دوخت این روپوش ها مناسب دیدیم.ترگال پارچه ای سبک، مقاوم با قابلیت شستشو و اتوکشی راحت و مقاوم است که بهره گیری آن مناسب کارکنان را موجب شود. تولیدی لباس اسفید کار با طراحی شیک و متفاوت روپوش های پزشکی سعی در ایجاد تنوع و انتخاب مناسب و منطبق بر حرفه را دارد.

برای اطلاعات از سایر محصولات این شرکت روی لینک کلیک کنید.

بازار البسه پرستاری

 بازار البسه پرستاری

هرچند سفید رنگ مرسوم روپوش های پزشکی هست ولی تولیدی البسه پرستاری اسفید کار روپوش هایی در رنگ های آبی، کاربنی، سفید، سورمه ای و فیروزه ای نیز تولید کرده و همچنین با ایجاد تنوع در رنگ دکمه و حاشیه های به کار رفته امکان انتخاب مطابق با سلیقه را پیش روی مصرف کننده قرار می دهد.

از یادمان نرود که روپوش پزشکی خوش دوخت و متفاوت نیز می تواند یک لباس رسمی در ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد؛ بنابراین با انتخاب مناسب، راحتی را برای خود و آرامش را برای بیمار به وجود بیاورید.

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی با بهترین کیفیت در بازار های اینترنتی

قیمت البسه پزشکی قیمت البسه پزشکی : البسه پزشکی و بورس خرید و فروش اقسام …