بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / البسه سرآشپز / بازار البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت و طرح و رنگ
بازار البسه سرآشپز رستوران

بازار البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت و طرح و رنگ

بازار البسه سرآشپز رستوران: سرآشپز یا همان شف به علت کار سنگینی که انجام می دهند باید دارای لباسی مناسب باشند. این افراد هم آشپزی مخصوص را به عهده دارند و هم کنترل و پیگیری تمام آشپزان دیگر را برعهده خواهند داشت. به همین علت فعالیتی که می کنند بسیار زیاد می باشد و این سبب می شود که تمام انرژی خود را صرف کار کنند. حال اگر لباس فرمی که مورد استفاده قرار می دهند نامناسب باشد تاثیر منفی در کارشان خواهد داشت.

بازار البسه سرآشپز رستوران

لباسی مناسب این افراد می باشد که در آن احساس راحتی زیادی کنند و نیز وزن و جنس لباس بسیار عالی باشد. دوخت لباس نیز یکی دیگر از نکات بسیار مهم خواهد بود که می بایست جاهای درزگیر حتما دوبله چرخ شده باشد. در سایت اسفیدکار انواع لباس سرآشپز با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت تولید و به بازار های سراسر کشور ارائه می شود.

البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت

لباس کار سرآشپز یا همان شف در رستوران ها دارای ترکیبات خاصی می باشد. از جنس لباس گرفته تا رنگ لباس همگی دارای اهمیت بخصوصی می باشد. بطور معمول سرآشپزان از ترکیبات خیلی زیادی از جمله پیش بند، پیراهن، شلوار مخصوص و کلاه مخصوص سرآشپزان بهره گیری می کنند. البسه سرآشپز درحقیقت به لباسی می گویند که از لحاظ دوخت، جنس پارچه، و طرح بسیار بالاتر از لباس کمک آشپز و آشپز باشد و نیز از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

لباس کار سرآشپز شبیه سایر لباس هایی می باشد که در قنادی ها به قناد اصلی داده می شود و نسبت به لباس دیگر کسانی که در این مکان ها مشغول کارکردن هستند متمایزتر می باشد. لباس کار در محیط های آشپزخانه ای دارای اهمیت بسیار زیادی است. زیرا این محیط، محیطی بسیار گرم می باشد و افراد با درست کردن غذا سرو کار دارند به همین علت باید تا حد امکان نظافت و تمیزی را رعایت نمایند تا خروجی کارشان، یک کار با کیفیت باشد.

بازار البسه سرآشپز رستوران

ویژگی های البسه سرآشپز رستوران با کیفیت:

 • دارای رنگ بندی های متعددی است.
 • دارای سایز بندی های مختلفی است.
 • دارای مرغوب ترین و با کیفیت ترین پارچه است.
 • پارچه دارای رنگ ثابت می باشد و به راحتی قابل شستشو است.
 • دارای قیمتی مناسب است.
 • جنس این نوع لباس ها معمولا از پارچه ی ترگال است.

فروش البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت و طرح و رنگ

بازار البسه سرآشپز رستوران: لباس فرم سرآشپز یکی از اصلی ترین لباس های موجود در آشپزخانه خواهد بود. آیا برایتان سوال پیش آمده که چرا؟ همانطور که میدانید سرآشپز قلب آشپزخانه به حساب می آید. الگوی تمامی آشپزان، کمک آشپزان و سایر خدمه ای که در آشپزخانه مشغول به کار می باشند همان سرآشپز است.

به همین علت پوشیدن زیبا ترین لباس ها، با کیفیت درجه یک و شیک ترین لباس ها از اساسی ترین کار هایی می باشد که یک سرآشپز موظف به انجام آن است. با پوشیدن لباس آشپزی در هر محیطی پرستیژ کاری آن محیط و پرسنل به نحو بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. پس نظم و انظبات و نیز تمیز بودن لباسکار پرسنل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بازار البسه سرآشپز رستوران

نمایندگی پخش البسه سرآشپز رستوران درجه یک و ارزان

انواع لباس سرآشپز مردانه و زنانه در کشور ما دارای نمایندگی های پخش متعددی است، که تقاضا کنندگان در سراسر کشور از وجود آن ها استفاده می کنند. نمایندگی های فروش عمده انواع این لباس ها در صورتی می توانند رونقی همیشگی و مداوم در فروش محصولات خود داشته باشند که، حداقل موارد زیر را رعایت کنند:

 • تهیه بهترین برند های لباس آشپزی به جهت فروش
 • ارائه ی متنوع ترین مدل ها، طرح ها و رنگ های لباس آشپزی که مطابق با اکثر سلایق باشند
 • ارائه محصولاتی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • ارائه بهترین خدمات حین فروش
 • ارائه بهترین خدمات پس از فروش

بازار البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت و طرح و رنگ

بازار البسه سرآشپز رستوران: لباس آشپزی سرآشپز جزء البسه ای است که داشتن کیفیت در آن جزء اصلی ترین مولفه هایی است که مورد بررسی تمام مصرف کنندگان آن قرار می گیرد. به صورتی که خریداران انواع مختلف لباس در این زمینه همواره به دنبال بهترین بازار های فروش آن می باشند، تا بتوانند محصولی با کیفیت بالا تهیه کنند. در کشور ما نیز بازار فروش لباس آشپزی بسیار با قیمت مناسب و مطابق با سلایق گوناگون خریداران می باشد.

تولیدی اسفیدکار با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک اقدام به عرضه و فروش انواع لباس آشپزی با بهترین کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه در این زمینه و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازار های داخلی و خارجی به خوبی ارائه دهد. داشتن تنوع بالا و تولید محصولات باکیفیت و تحویل سفارشات در سریع ترین زمان ممکن سبب افزایش مشتریان دائمی تولیدی ما شده است. جهت سفارش اینترنتی البسه سرآشپز رستوران با بهترین کیفیت و طرح و رنگ با ما تماس بگیرید.

بازار البسه سرآشپز رستوران
>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com