بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / البسه بیمارستانی / قیمت البسه پزشکی با بهترین کیفیت در بازار های اینترنتی
قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی با بهترین کیفیت در بازار های اینترنتی

قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی : البسه پزشکی و بورس خرید و فروش اقسام لباس فرم پزشکی،لباس فرم مردانه،روپوش پزشکی ارزان قیمت،روپوش زشکی نانو و انواع روپوش پزشکی شیک با قیمت ارزان و ارسال به کلیه نقاط کشور

نکات مهم در خرید لباس فرم پزشکی چیست؟

بیشتر اوقات افراد با شنیدن لباس فرم پزشکی لباسی سفید رنگ و ساده را به یاد می آورند ولی لباس فرم پزشکی تنها به رنگ سفید نیست! در واقع لباس فرم پزشکی بسته به شغل فرد انواعی دارد که در این مقاله به این مبحث و موضوع می پردازیم.

  1. لباس اتاق عمل (لباس فرم جراحان)
  2. لباس پرسنل ( نگهبان، صندوقدار و …)
  3. لباس بیماران در انواع (زنانه، مردانه، بچه گانه و مخصوص نوزادان و…)
  4. لباس زنان باردار
  5. لباس خدمه
  6. لباس پزشکان
  7. لباس پرستاران

قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی

خصوصیت یک لباس خوب برای بیمار:

لباس و البسه های فرم پزشکی باید بی گمان آنتی باکتریال باشند و حساسیت برای بیمار ایجاد نکند. جنس پارچه اهمیت زیادی در لباس فرم پزشکی دارند برای راحتی بیمار از جنس های تترون و ترگال بهره گیری می شود. این جنس باید به حدی عالی باشد که با چند بار شستشو در مواقع استریل آن آسیب نبیند. جنس پارچه باید در برابر مواد ضد عفونی کننده پایدار باشد که در رنگرزی ها به اصطلاح ضد آب ژاول معروفند یعنی رنگ پارچه ثابت هست.

ویژگی یک لباس خوب برای پرسنل (پزشک، پرستار و …):

روپوش های پزشکی بیشتر اوقات سفید رنگ هستش و بدون هر گونه تزئینات و تجملات می باشد و البته باید توجه داشت که همه ی کادر بیمارستان نمی توانند از رنگ سفید بهره گیری کنند؛ چون باعث انقباض چشمی می شود. بنابراین اتاق عمل ها و اتاق زایمان ها از رنگ سبز استفاده می کنند که بیمار اذیت نشود.

روپوش های پزشکی یک تکه یا دو تکه از جنس پلی استر یا پنبه ای می باشد از لحاظ جنس باید مقاوم و پایدار و راحت باشد و این ویژگی که مانع حرکت سریع پزشکان مخصوصا پزشکان بخش اورژانس نشود و همچنین در مقابل شستشوی روزانه و اتوکشی مقاوم و استوار باشد.

البسه پزشکی :

معمولا در تمام بیمارستانها، پوشش بیماران از جمله مواردی میباشد که همواره رعایت میشود. همچنین پوشش پرسنل بیمارستان نیز بنا بر نوع فعالیت (پزشک، پرستاران بخش های مختلف، خدمتکار، نگهبان و …) یکدست بوده است و از نظم خاصی برخوردار است. علاوه بر بیمارستان، آزمایشگاه، درمانگاه، شرکتهای داروسازی و مواد غذایی نیز میتوانند از این محصولات به ویژه روپوشها بهره گیری می کنند. البسه بیمارستانی از جمله محصولات تولیدیاسفید است که  بطور عمده قابل تولید و عرضه است

قیمت البسه پزشکی

قیمت البسه پزشکی

چرا بیمارستان ها از لباس فرم پزشکی استفاده می کنند؟

مهمترین و اصلی ترین هدف از پوشیدن روپوش در محیط بیمارستان و درمانی، داشتن حفاظی در مقابل خطرات احتمالی بهداشتی می باشد که فرض کنیم بیماری زخمی شده باشد در صورتی که لباس فرم مناسب و تمیزی بر تن نداشته باشیم دچار عفونت و به دنبال آن مشکلات بعدی خواهد شد. به علت اینکه محیط آلوده است لباس فرم پزشکی هم برای بیمار و هم برای پزشک جزء الزامات میباشد. شغل ها باید از دید مردم و افراد متفرقه مشخص شده باشد تا افراد به راحتی متوجه حضور پزشک، پرستار، خدمه و … شوند. از آنجایی که رنگ سفید مشخص کننده آلودگی ها هستش در بیمارستان بیشتر از این رنگ برای لباس فرم پزشکی استفاده می کنند. از طرفی رنگ سفید روحیه بیماران را تقویت می کند.

بورس فروش انواع لباس فرم پزشکی

از اینکه اسفید را جهت سفارش خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم ، شما می توانید جهت تسریع در روند ارسال و مرصلات ، سفارشات خود را از طریق لینک وب سایت هایمان و واتساپ در ذیل ثبت نموده و سپس با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

>
یمکنک الاتصال بنا للشراء و الطلب:
مدیر مبیعات مریم حسینی
رقم الجول: 989127522161+
الآنستقرام: esfidkar@
البرید الاکترونی: info@workclothi.com

مطلب پیشنهادی

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه با قیمت مناسب

خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه خرید یونیفرم آزمایشگاهی زنانه: تامین و فروش انواع لباس بیمارستانی زنانه در سایت …